Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s 51 b van! És pár...

Simson s 51 b van! És pár kérdésem!? : )

Figyelt kérdés

Apámnak van egy Simson s 51 b-je nagyon jó gép volt míg tesóm meg nem kapta...utána a festés lejött,lámpák törtek le tank horpadt be rozsdásodott be a motor szimeringes lett rozsdás meg se mozdul újra kellet fúrni a szimering eddig titok volt összeraktuk hogy most már jó lesz a francokat kiderült a szimering ha azt megcsinálják teljesen jó kis motor lesz! a váltója tényleg nem a legjobb vagy ez csak tévhit???? én szeretnék rá vigyázni nem mint tesóm , milyen ápolási,karbantartási ötletetek praktikátok van rá ???? nektek ha van s 51 b tek súgjátok már meg hány km van benne : ) ! És ha ugye most meglesz a szimeringezés más baja már ugye nagyon nem lehet ?:S

Ha vannak ennek a motornak olyan hibái ami ilyen általános hiba ami beszokott következni ha van akkor az mi?


2010. nov. 8. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Regisztrálj és olvasgass:

www.simson.hu

2010. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

oldalakat írhatnék...


most épp egy s50 vázba épített s51 es blokkos simom van. 70 es henger, 4 sebesre megcsinálva, 16n3 karbival röviden. 3 hét állás után 3. rugásra beindul, és abból 2 gyujtás nélkül van, csak hogy kcisit megszívja magát...


miután meglett csinálva a motor vagy használj félszintetikus olajat 1:40 es keverékkel. vagy használj full szintit 1:45 ös keverékkel. ezek magánvélemények, nekem bejött. gyertya legyen őzbarnára égve, ha fekete akkor túl sok a nafta, ha fehér akkor túl kevés

2010. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt S51b-m. Rengeteg gond volt vele.

Sztem ezeknek ez az átkuk hogy állandóan javítani kell őket. Én még nem is láttam tökéletes simsont. Mindegyiknél vagy az olaj folyik, vagy a benzin, vagy a csavarokat kell mindig meghúzni.

2010. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!