Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki Z750R-t vagy a...

Kawasaki Z750R-t vagy a szinték Kawasaki ER-6N-t válasszam?

Figyelt kérdés
Megvan a jogosítványom nagymotorra, így motor vásárlás előtt állok. Kinéztem két kawát és nem tudok dönteni. Persze már van akinek alapból lenne egy befolyásoló tényező, hogy 100ccm hengerűrtartalom van közöttük és teljesítménye is nagyobb a Z750-nek. De az ER6N jobb kezdőknek, és én még kezdő vagyok, csak régebben volt egy váltós 50-esem (ami tudom fel sem ér egy 650, 750-es erejével). Nem száguldoznék vele, el tudom képzelni milyen erő van egy ilyen motorba szóval 'meg vagyok rá érve lélekben', kvázi van felelősség tudatom. Testileg se vagyok vézna vagy elhízott, izom is van rajtam. De nem tudom, hogy melyik lenne jobb egy magamfajta kezdőnek.
2010. nov. 8. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:
*bocs szinték=szintén
2010. nov. 8. 18:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak kinézet alapján tudok érvelni énis mert tapasztalatom az nincs mert csak egy 125ös motorom van :)


Nekem a Z750R jobban bejön de akármelyiket választod rossz döntést nem hoztál :D

2010. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, kinézetre nekem is valóban jobban bejön a 750R. köszönöm válaszod:)!
2010. nov. 8. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
El kell döntened te mire használnád. a z750 egy spormtotor, amivel akár még pályázhatsz is. az er-6n egy nagyon jó túramotor, szerpentinezésre, és akár autópályára is nagyon jó. a fogyasztása ill. ereje miatt közkedvelt. ezek alapján sztem el tod dönteni, hogy melyik a jobb, és hogy mire kell
2010. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
így már más és az ER6N ami kell:) köszönöm szépen:)
2010. nov. 8. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
A Z750R elég harapós, ugrik rendesen, hirtelen engeded ki a kuplungot, pillanat alatt egykerő lesz belőle. Én pont ezt szeretem az R6 Yamahámban :) maradj a másiknál...Ezen kívül ezeknek a bele ki volt hajtva, és k..va nehéz hozzá főtengelyt kapni
2010. nov. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ER6 könnyebben kezelhető, ezért kezdőknek is jobb választás.

Ha már meg van a tempód, jöhet a nagyobb bringa, addig meg motorozz sokat.

Sokszor vita téma a 2 vs 4 henger, mindkettőnek megvan az előnye.

2014. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!