Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki egy Simson? (bővebben lent)

Ciki egy Simson? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
15vagyok, nemrég szereztem meg a jogsimat segédmocira és nézegettem Simsonokat, el is képzeltem hogy tennék a végére egy jó kis dobozt, lefestetném piros-feketére (mondjuk alapból olyan, de egy új festés nem árt neki). Teljesen olyan lenne mint egy új, csak tennék a végére egy dobozt. Ez szerintetek ciki lenne egy 15évesnek közlekedni városba?
2010. nov. 8. 08:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"veszett hangos" ez nem Simson tulajdonság, ez biza a kiputól függ...

Egy gyári Simson tök halk.

2010. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"Egy gyári Simson tök halk" volt amíg fiatal tulajdonosa nem herélte ki a kipuffot, vagy rakott rá tuningrezót...
2010. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na igen, az "amíg" szócska ottvan.

Egyébként én a gagyirezót nem nevezném tuningnak.

2010. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ciki?! OMG Én is 15 éves vagyok. És én nem érzem cikinek hanem épp menőnek :)
2011. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk az elég égő amikor a srácok este 10-kor durrogtatják a kipufogót. Én nem emlékszem hogy valaha is régebben láttam volna durrogó kipufogós Simsont, de most már van az is.
2011. jún. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!