Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés

Opel Astra

Peugeot 207

BMW 520

?


2010. nov. 7. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág.Linkelj akkor talán többet lehetne mondani(milyen motor évjárat stb)
2010. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azon még nem gondolkodtam.Először azt szeretném eldönteni,h milyen autót is vegyek.Tettszik mind a 3,és nem tok választani.Nektek melyik jön be külsőleg?
2010. nov. 7. 19:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak a bmw-t tudom ajánlani,mert a peugeot csúnya és hamar korrodál, az opel sose kop el, csak szétesik:D
2010. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Csakis a BMW-t vedd, hiszen arra fogod leginkább a gatyád fizetni.
2010. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne azért vegyél autót,hogy másnak tetszik-e.Neked mi az álmod,mi tetszik az a fontos(persze ésszerű keretek közt).Az én autómat is fikázták már itt:),de nekem nagyon jó,és alig várom,hogy valahova menni kelljen.
2010. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha olcsó fenntartás a fontos akkor Opel, ha nem gond az esetleges alkatrészpótlásnál a magasabb ár akkor a BMW (ezt nem azért írom mert el kell, hogy romoljon bármelyik is, de ha úgy adódik számolni kell ezzel a ténnyel), a Peugeot inkább hanyagolnám.
2010. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha megtehetném BMW-t vásárolnék, de így marad a 25 éves Opelem.
2010. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezek közül Opel, de inkább Fordot ajánlok Focust vagy Mondeot
2010. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekünk Ford Focusunk van.Barátommal vitázunk,h milyen autót is vegyen.Nekem az Opel Astra és a Peugeot 207 tettszik.Neki meg a BMW.Azért tettem fel a kérdést,h szerintetek melyik szebb,mert nem értjük meg egymást.Bár az ő autója lesz,az ő döntése is.
2010. nov. 8. 17:47
 10/14 anonim ***** válasza:

Hááát nem tudom, hogy ér valamit ez a válasz, de Peugeot 207: nekünk 307 családi autó van és háát azt tudom mondani, hogy elektronikai káosz, amikor kell mindig akkor történi valami pl. 1-ik nyaralásból bekapcsoltam a klímát és felforrt a víz, a ventilátor be se kapcsolt+ egy kábel miatt 1 órás útból 3 órás utat csinált,mert egyszer fogta magát, leállt és nem reagált a gázra/háát röviden ennyi/ de ezenkívűl jó kocsi :)

BMW: Szép az 5-ös verzió, de ott is az elektronika: pl. ha valami hibát észlel akkor ad neked kb. 15mp-et hogy félreállj bárhol is vagy,mert le fog állni a kocsi, és beviheted a szakszervízbe, hogy ott megcsinálják horibilis összegért meg hiába mondják, hogy a német alaktrész olcsó, de ezekre a kocsikra nem! :)

Opel: passz, ezt nem ismerem :) DE tényleg neked kell eldönteni, hogy melyik tetszik, minek a volánja mögött ülnél szívesen, én csak kisegítettelek pár infoval :)

2010. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!