Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elülső Izzócsere 2003as...

Elülső Izzócsere 2003as Renault Thalian?

Figyelt kérdés

Hogy kell Renault Thalian izzót cserélni?mert nem lehet simán csak felnyitni a motorháztetőt és kicsavarni mert nem fér be a csuklóm de ha van tippetek segíthetnétek!

elvittam autószerelőhöz,ők 1 teljes napig szenvedtek mire ki tudták cserélni az elülső izzókat.állitolag leszerelték az elejét a kocsinak.

Tudtok valami jobb tippet?hisz az lenne az izzócserének a lényege hogy bárhol jár az ember megáll és ki tudja cserélni.namost ezen az autón csak szerelők tudják azt is 1 nap alatt:(


2009. jan. 8. 13:33
 1/3 anonim válasza:
Néztem egy Clio tesztet. Abban azt mondták, hogy a lökhárítót kell levenni hozzá, csak úgy lehet cserélni izzót.
2009. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez sajnos így van, Renaultokon izzót cserélni nem egyszerű művelet
2009. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nagy Titusz válasza:
Hát elég béna szerelő lehet ha leszedték a kocsi elejét,hogy izzót cseréljenek.Nekem is egy 2003-as Thaliám van és az izzó csere nekem sem megy rajta mert nagy a kezem és nem férek hozzá.Főleg a jobb oldalihoz mert ott vannak a klímának a csövei is.Elvittem itt Fehérváron egy szerelőhöz és 10 perc alatt kicserélte mind a két tompított izzómat és még pénzt sem kért érte.Egy hozzá értő szakembernek ez nem okoz gondot.
2015. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!