Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet a Simson hátulját...

Hogy lehet a Simson hátulját megemelni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mz telókkal. Vagy szokták a vázat meggörbíteni, de az szarul néz ki.
2010. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én puszta kézzel is meg tudom emelni. Ha nagyon akarom, akár egy kézzel is.
2010. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A váz meggörbitését hogy csináljam??Mi kell hozzá??Nem szaródik el a vas??Meddig fog ugy maradni, nem hajlik vissza??Mennyi egy teló ami bele való??
2010. nov. 5. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A teleszkópcsere még elmegy, azt pár ezer Forintból megúszod és még kényelmesebb is lehet utána, de tényleg szarul néz ki mikor meg van törve az ülés (ilyenkor az üléscsövet is meg kell hajlítani alatta), jellemzően ilyenkor az üléshuzatot gyakrabban kell cserélni, mert az a rideg műbőr a hajlított állapotot nem szereti és idővel a hajlásnál megreped. A másik dolog. hogy ezzel csökkented a moci értékét, egy gyárihoz minél közelebbi állapotú Simson mindig töbet ér. Valamint a tört ülés nem túl kényelmes, nekem volt emelt és gyári Simsonom is, a gyári komfortosabb volt, a tört ülésen mindig előrébb csúsztam, nagyon vacak volt.
2010. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam hogy felteszem támasztóra és már megis van emelve a hátulja
2010. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!