Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszámtábla világítás...

Rendszámtábla világítás műanyag búra?

Figyelt kérdés
Kicseréltem a rendszámtábla világításom néztem tutoriál videót hogy hogyan is kéne de nem nagyon működött ugyanis sikerült letörni mind a 2 műwnyag burát rólla. És az lenne a kérdésem hogy mennyire lehet nagy baj ha anélkül közlekedek van esély hogy egy kő felverődik és szét töri az izzót? A másik pedig hogy honnan lehetne venni hozzá búrát mert nem egészen tudom hogy milyen kéne egy citroen c3 2006-os ról van szó?

tegnap 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a felverődő kavics a probléma, hanem a rendőr. Mondjuk alig van belőlük, szóval sok félnivaló nincs, de ha netán mégis találkozol eggyel, tuti bele fog kötni. Műszaki vizsgán is bukást jelent. Meg ocsmány is.


Térj be egy alkatrészboltba. Unix vagy Bárdi biztos van a közelben. Majd ők adnak, párezer forintos tétel.

tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, veszel új lámpát kb 2000 forint darabja elég sok modellbe szerelték. Mivel nagyon nem látszódik, szerintem a díszléc takarja, így a rendőr sem szól amég ki nem cseréled.
tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esős időben okozhat problémát a búra hiánya, elektromos eszköz vízzel nincs jóba. Bontóba meg lehet kérdezni, Citroen csoportokban, de aliexpressen biztos találsz hozzá valót.
tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég eszetlenül van megoldva a legtöbb autón. Büszkék magukra gyártók, hogy ezt a hiperfontos izzót elvileg könnyen ki lehet cserélni, mert hogy pattintós a bura, eközben leszarják, hogy a "jelentéktelen" összes többit csak csavarhúzókkal felvértezve, sokszor teljesen lebontva vagy minimum nőgyógyász vizsgával benyúlkálva. Akkor már sokkal simább ügy lenne, ha ezt is 2 csavar fogná, aztán akkor senki nem törne le semmit, meg nem kéne tutorial videókat nézegetnünk, hogy melyiknek hol van a kívülről nem látható beakasztója.
tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az jobb mikor belerakják a marha erős izzót aztán mikor mögötte mész a szemedből nem marad semmi. Bontóban biztos találsz olcsón, ha autósboltban nem.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!