Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell a rendszámtábla...

Miért kell a rendszámtábla világítás?

Figyelt kérdés
Műszakin szóvá tették de nem kérdeztem meg miért kell de érdekelne mivel felesleges az egész... baj ha nem cserélem ki?

ápr. 23. 16:54
1 2
 1/14 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Hogy éjszaka is látni lehessen a hátsó rendszámodat


Mi ebben a bonyolult?

ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na általában mi célt szolgál egy világítás szerinted? Te milyen okból szoktál pl. lámpát kapcsolni otthon? Nagy rejtély, gondolom nem sikerül kitalálni magadtól...
ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Hát nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, az is biztos.
ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a szabály.

Az értelme nyilván az, hogy sötétben is leolvasható, azonosítható legyen, akkor is, ha más fényforrás nincs.

ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan fél a sötétben a rendszámtábla.

(persze csak a hátsó) 😂


Amúgy semmi baj ha nem csináltatod meg a világítást, legfeljebb leveszik a rendszámot.

(ja, akkor meg úgy sem kell a megvilágítás)

ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendszám is felesleges, meg a műszaki vizsga is😄 De a szervek nem így gondolják.
ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem baj, ha nem cseréled ki, legalább egyel kevesebb hulladék lesz az utakon, mert meghúzzák a kotládat, mint sarki kurvát a kamion parkolóban. Ha egy rendszámtábla világítást nem vagy hajlandó kicserélni, akkor képzelem, hogy mondjuk a fékkel/futóművel mi lehet...
ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert annak mindig, minden körülmény között olvashatónak kell lennie
ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7 Fején találtad a szöget. Olyan sokszor megkapom én is, hogy ilyen-olyan apró f*szságok miatt miért nevezték szarnak egy autót. Hát mert aki egy 50 forintos izzót, vagy 1000 forintos foglalatot sem hajlandó hiszti nélkül kicserélni, az vajon költ egy 200 ezres futómű javításra, 400 ezres lakatolásra, vagy ilyesmi? Persze nyilván... :D


De ezen belül is a kedvenceim a lúzer tuningjóskák, akik pityeregve püfölik a billentyűzetet, hogy a csúnya rendőr bácsik igazságtalanul vették el a forgalmit. Hát talán mert egy közveszélyes hulladék. ÉS ÉN HOGY KÉPZELEM MIRE ALAPOZOM... hát arra, hogy akinek van pénze minőségi tuningra, annak van hozzá papírja és akkor nem veszik ki a forgalomból. Forgalomból csak a feles lemezből hajtogatott, purhabból faragott, vágott rugós kaliberű koporsókat veszik ki. 😂


Imádom őket. Eszméletlenül viccesek.

ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ki lett cserélve csak nem értettem miért kell... mást nem írtak kezdő autós vagyok ezért nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget neki minden más rendben volt normális helyen volt a műszaki akik nem fogadnak el "kávépénzt"
ápr. 23. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!