Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehet elhinni az...

Mennyire lehet elhinni az ügyfélkapun lekérhető használt autó adatokat?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy 5 éves kocsira ír 100 ezer körüli km-t, de már a 4. tulajdonos. Mo-n lett üzembe helyezve.
okt. 19. 05:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

#10.

Köszi az aggódást, de én sem hagytam leülni a sztorit.

Először voltam a rendőrségen, kerestem, aki a helyszínen intézkedett.

"valahol területen tartózkodik"

Voltam az okmányirodában ahova hivatalosan bejelentettem a bontós elszállítást(adásvételivel, pecsét, számítógépes visszaigazolás.... szóval minden ami kell).

Válasz: "látjuk, hogy bejelentette a T.K.-t, látjuk a hatósági intézkedést, szóval ne tessék aggódni".

Elmentem a NAV-hoz is -mert ők is értesítettek- "rendben tudunk a forgalomból kivonásról".

És igen jól gondoltad, lebogtattam azt a q.va papírt!!!

Tehát mindenhol minden rendben, (állítólag) -ám mindezektől függetlenül- a központi nyilvántartás szerint az autóval semmi probléma.

Szóval több irányból utána jártam, bebiztosítottam, levédtem maga, hogy én vagyok a törvénytisztelő és jogkövető polgár.

Ezt valamennyi hivatal elismert, elfogadta, lepapírozta.


Na de az autó elméletileg még forgalomban van.

Szóval nem elég hogy elvesztettem az autómat, napokig jártam a hivatalokat az ügyintézés miatt, kifizettem a roncs-szállítót, mégis, hivatalosan "él és mozog" az autóm.

Na ezt ki érti?

okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11, rendben, elhiszem. Ennyire ne húzd fel magad, abszolút nem rossz szándékból írtam, amit írtam, hanme a te érdekedben. Ezek szerint akkor csak a bürokrácia ilyen lassú. Ami azért érdekes, mert műszaki vizsgán szinte percre pontosan frissít a rendszer és bekerülnek az új adatok.
okt. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!