Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó “tuning” milyen mértékig...

Autó “tuning” milyen mértékig szabályos itthon?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam mostanában, hogy sokat szigorítottak rajta, bár régebben sem volt egy leányálom.

Tuning alatt nem kamion turbot, vagy need for speed/halálos iramban kinézetű autót értek.

A kérdésem az lenne, hogy kormányt, ami ugyan úgy légzsákos, sorozatgyártott, típusazonos autóból lehet e cserélni. (jelen esetben RS audi kormányt tenni egy sima audiba).

Az RS változat lökhárítóját tenni a sima helyére.

Illetve a féket mennyire lehet módosítani, cserélni? Természetesen szervízben, nem én a garázsban. Gyártották több méretű féktárcsával, és az egyel nagyobb féket gondoltam rátenni.

Most egy collal nagyobb felni van rajta mint a gyári, de szerintem elférne alatta egy kettővel nagyobb is. Ez mennyire illegális itthon?

Végül az ültetést félve kérdezem meg utolsó szempontból. TÜV papíros rugókra lehet e cserélni a gyárit? (nem porig ültetés, csak 20mm-el alacsonyabb)


Ezek közül melyik a legális (ha egyáltalán valamelyik az). Melyik az amiért nem szólnak? Illetve melyik az amelyik teljesen felejtős?


Köszönöm a válaszokat.



ma 00:10
 1/2 anonim válasza:

Idehaza, mindenbe belekötnek, semmit ne csinálj odahaza, sem olyan helyen, aki nem papírozza le!!!


Nekem abba belekötöttek, és nem engedtek vizsgázni, hogy az anyósülés nem volt bent!!!! Semmi tuning nem volt, csak kárpitosnál volt éppen.

ma 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semennyire se
ma 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!