Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány km-t lehet egy nap...

Hány km-t lehet egy nap levezetni reálisan?

Figyelt kérdés
El kéne mennem Németországba oda-vissza 1 nap alatt, ez rekord lenne?
tegnap 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha végig autópálya és nincs dugó, akkor olyan 2000 km.
tegnap 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És hány percenként kell kiszálni hogy ne kapjál tüdő embóliát meg trombózist??
tegnap 20:18
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Erre az orvosod tudna válaszolni.


Nekem volt már, hogy megállás nélkül elmentem Drezdáig, még élek.

tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Én 1100-1200-at szoktam többé-kevésbé rendszeresen, nem hivatásos sofőrként. Nagyon nem mindegy milyen autóval teszed meg! Nem állítom, hogy a végére összeesek a fáradtságtól, de este már jól esik kiszállni az autóból.

2000 km nem kevés. Nem lehetetlen levezetni. Főleg ha néha meg tudsz állni egy kicsit pihenni. Ez nagyjából 18-20 óra non-stop vezetés. A végére biztos hogy csökkenni fog a koncentrációd, főleg ha nem vagy hozzászokva.

tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2022-es 7-es BMW. Nekem 1600-at kéne megtenni, de soha nem vezettem még egy nap 600-nál többet, nem kicsit fázok tőle.
tegnap 20:36
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem alszol egyet valahol?


Fizikailag nem képtelenség, de marha fárasztó és egy pont után veszélyes is. Főleg ha benyalsz 1-2 dugót vagy kiadósabb esőt, extrémebb forgalmat. És ekkora úton sanszos, hogy valamelyik bejön.


Én hozzá vagyok szokva a hosszú vezetéshez. De úgy 700-800 km után már durván elegem szokott lenni.

tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az lesz, a leírtak alapján jobban járok, ha ott maradok valahol. Éppen az AirBNB-t nézegetem már. Nem lenne finom extrém forgalom után idegen helyeken éjjel az autópályán, ráadásul az ottani dolgomat is el kell intézni, ami nem 5 perc. Szóval nem most döntök rekordot
tegnap 21:05
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
úgy van. 900-1000 km-nél már én is hisztiztem, pedig amúgy imádok vezetni. A német vezetési morál tartott csak ébren, mert attól a vérnyomásom 160 felett volt biztos. De igen, 1-2 dugó plusz (ami nem ritka...) és a fáradtság miatt az ideg fog megölni. Ki lehet bírni, de mazochisták előnyben.
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ha ennyire éretlen vagy, akkor hagyd a fenébe. Foglalj egy olcsó szállást és bárhova is mész csináld meg két ütemben.


Én magam 7-800-at vezettem egy ütemben, hát meg nem dupláztam volna.

tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Internet szerint a vilagrekord 4012 km, bar ez motoron. Szemely szerint en tobbszor keresztulszeltem mar Europat Kelet-Nyugat iranyban autoval(~2000 km+), viszont sosem egybol. Kivancsisagbol megneztem az idovonalam, hogy mennyi volt a leghosszabb egy napra eso ut, 1450 km korul. Ezek alapjan nem mondanam, hogy egy fiatal, valamelyest tapasztalt es jo formaban levo egyennek lehetetlen lenne a 2000 km, szemelyes tapasztalatok alapjan egy atlagos emberkenel en ezt mar veszelyesnek mondanam.
tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!