Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni motort de cross kilőve mivel csak határban járkálnák vele és ugye uzemórás, sokba lenne. Az endurok is üzemorásak? Nem tudok pontos típusokat melyikek jöhetnének szóba

kxf yzf crf- ezek talán nem üzemorásak?

kx yz cr- tudom ezek verseny motorok

valaki segítene rendbe tenni ezeket?



okt. 15. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Van kihegyezett krosszenduro ami még éppen nem üzemórás. Nem tudjuk, hogy mennyi a kereted és azt sem, hogy inkább 2t vagy 4t érdekel. Nekem sokáig egy 2t 125-ös "kibelezett" krosszendurom volt, papírok index és világítás nélkül. Tehát egy 1988-as aprilia tuareg. Jól ment, poweres volt a mai napig hiányzik.


[link]


[link]

okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
BMW R1300GS
okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Yamaha xt600, Honda xr600, Suzuki dr600, Kawasaki klr600.
okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami jót.
okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint valami 125 endurot vennék, pl kdx, tsr, crm, mtx, rx (aprilia), stb.

Amit #3as javasol sem rossz, de azok nagyon nehéz motorok, csak terepre én nem olyat vennék.

okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jogos 5-ös, nekem is 125-ös 2t volt, de ha hosszabb távokat is akar menni akkor jó a 600-as. A 125 2t inkább "vergődős" motor :D
okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!