Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen cross motort vegyek...

Milyen cross motort vegyek ami jó homokos, dombos területre?

Figyelt kérdés

Sosem volt még motorom (de még nem is ültem cross motoron) de szeretnék venni egyet.

Lehetőleg nem 50 köbcentiméterest szeretnék mert eléggé komoly emelkedők vannak. Van egy kilométeres szakasz a munkahelyemre ami teljesen homokos. Elég egy kisebb esőzés és már járhatatlan az út (legutóbb esőzés után az egyik vadász nem mert végig menni rajta a Nivájával mert elakadhatot volna. Motorral a nyomvonalon kívül járható volt.)

Tehát olyan motort keresnék ami komolyabb mint hobbi célra való. Ne is legyen nagyon drága (500 000 forint alatt papírok nélkül, évjárat nem számít) mert csak arra az egy kilométeres szakaszra akarom használni (hétvégente esetleg egy kis szórakozásra).

Milyen motort ajánlotok? Mit kell figyelembe venni a vásárlásnál?

26 éves vagyok 173 cm magas és 65 kg.

125-tösre gondoltam de láttam jó árban 300-as motort is.



júl. 30. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Aprilia rx 125, yamaha dt 125, hondatx 125 és hasonlók szerintem.
júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!