Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósok! Mi az amit nem...

Autósok! Mi az amit nem kedveltek az országúti kerékpárosokban?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok.


Én egy országúti bringás srác vagyok, ez a hobbim, imádom.

Általában le szoktam húzódni, ha jönnek mögöttem autóval.


Viszont autósok véleményére lennék kíváncsi,hogy van olyan amiket nem kedveltek a bringásokban?


ma 20:07
 1/10 anonim válasza:
100%

Én általában azt nem “kedvelem” bennük amikor este pl. minden világítás, vagy legalább egy mellény nélkül mennek.

Vagy ha többen vannak akkor nem egymás mögött, hanem mindannyian egymás mellett. Persze ezek mindig a kanyarokban történnek persze hogy kikerülni se lehessen.


Tisztelet a kivételnek mert igen is van!

ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
25%
Hogy léteznek.
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Annyira ezt akartam én is írni, 2.!
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az en kedvencem, amikor hegynek fölfele 10el veretnek a säv közepen 2en, 3an... Lefele meg 70el kell levägni a kanyarokat mert az olyan cool..

Amugy szeretem öket mert sik uton gyakran tekernek 40-50es tempot.

ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
A KRESZ nem ismerése / be nem tartása.
ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Én azt utálom, amikor nagy nehezen megelőzöm, úgy hogy ne is centizzem le, aztán ha pont pirosat kapok és utolér, akkor visszafurakodik elém a köcsög és kezdődik elölről az egész.

Ilyenkor a 1,5 méteres oldaltávot lecsökkentem 15 centire.

ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy lovasszekérrel sem közlekedünk ma már, be kellene végre látni, hogy a kerékpár felett is eljárt az idő. Veszélyes mind az autósra, mind a gyalogosra nézve. Nincs helye a közlekedésben.
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7es

Miket beszélsz? A kerékpározás egy Csodálatos kikapcsolódás, bár ezt igazán csak az tudja aki bringázik.

ma 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt amelyik véletlenül sem akar az út szélén menni, illetve ha nem tudom kikerülni akkor olyan lassan teker hogy feltartja a forgalmat főleg ha szlalomos úton megyek ahol nem lehet a szembe sáv meg a beláthatatlan kanyarok miatt kikerülni.

Másik amivel feltudnak húzni hogy az úton mennek úgy hogy van kerékpárút, de nem azt használják, és még Ők vannak a legjobban felháborodva ha erre megjegyzést teszek.

Ami még idegesít az hogy sokszor nulla kivilágítással, se mellénnyel képesek ködben menni szürkületben, na ez a létező legrosszabb. Meg amelyik átvág a zebrán, körforgalmon, KRESZ-t rohadtul nem ismerik sokan.


De ami a legjobban felhúz az hogy képesek főúton egymás mellett menni, és kicsit sem zavartatják magukat. Meg amikor kisgyerekkel mennek úgy bicajozni hogy főúton lakott területen kívül apuka a gyerek mellett teker és úgy mennek....

ma 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajom velük. Pont az országúti bringásokkal nincs baj általában világítás, szabálybetartás, mellény stb. kapcsán tapasztalatom szerint, kivéve azt a pár hülyét, akik csapatban nem egymás mögött mennek. Az országúti bringással akkor van gond, amikor lakott településre érkezik, mert az "ezzel nem olyan könnyű megállni" érvre hagyatkozva pici sebességnél vagy álláskor bénáznak, dülöngélnek, kapálóznak, vagy éppenséggel meg sem állnak ott, ahol meg kéne állniuk.
ma 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!