Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán felemelik az...

Műszaki vizsgán felemelik az autót?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva kell vinnem műszakira a kocsit. Most derült ki, hogy a hátsó dob burkolata teljesen szét van rohadva. Ez buktató dolog a műszaki vizsgán? (Gondolom igen..) Addigra sehol nem tudják beszerezni és szakember se ér rá… Az időpontom már megvan műszakira.

Ha ez buktató dolog és nem engedik át a kocsit akkor ha jól olvasom ki kell fizetni a vizsga árát és a forgalmit is elveszik. Ez minden helyre igaz?

Ha lemondom a vizsgát előtte 1-2 nappal akkor kell valami kártérítést fizetnem az adott cégnek?


ma 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen megfogják emelni. Nekem egy kis lyukért is szóltak a kipufogón, de még átcsúszott, mert más gond meg nem volt. De ha el van rohadva, akkor az instant bukás lehet. Ezt baromságot meg nem tudom, hol olvastad, hogy elveszik a forgalmit? Ilyenről nem is hallottam, viszont a teljes vizsgadíjat ki kell fizetned , ez igaz. Ezért jó megoldás egy vizsga előtti átvizsgálás, ami pont olyan mint a vizsga, csak olcsóbb, és ha minden oké, akkor megkapja a műszakit (persze akkor a vizsgadíjat fizeted) ha gond van akkor csak az átvizsgálást
ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerelő aknából átnézik alulról is az autót.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most nézettem át igen, így derült ki.

“Csak” a hátsó dob burkolata van teljesen szétmenve.. a fő testen elvileg nincs luk. Ha teljesen körbe letépem a burkolatot róla akkor lehet rá esély, hogy átmegy szerintetek?

Vagy ha mégis van rajta luk akkor azt betömítem valamivel és telibe fújom festékkel?

Ezen kívűl minden tökéletes az autón.

Megcsináltatni mindenképp megfogom, csak most az idő szűke miatt kellene valami okosság mert csak kocsival tudok eljutni a munkahelyemre…

ma 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

“Csak” a hátsó dob burkolata van teljesen szétmenve.. a fő testen elvileg nincs luk. Ha teljesen körbe letépem a burkolatot róla akkor lehet rá esély, hogy átmegy szerintetek?”


Igen

ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mad Max2 ***** válasza:
Ha nem lyukas akkkor nem buktatják meg
ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lakatos betömi neked
ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!