Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy autóhoz anélkül megújítják a műszakit hogy max csak felemelik?

Figyelt kérdés

2 éve került hozzám az autó első tulajdonostól, ezalatt folyadékok, és olajcserém volt, műszaki javítások semmi, hó végén lejárt volna a műszaki, tegnap leadtam az autót, egy csavar pótlását kértem a padlólemez takarásához, azt meglett csinálva, viszont mondta a szerviz vezető hogy semmi gond nincs az autóval, megfelelő állapotban van. Lehet kétségem afelől hogy nem is lett ránézve?

Szervizelnek nagy értékű autókat is, és van forgalmuk rendesen, ahogy ajánlás alapján kerültem ide.


Mennyi időt vesz igénybe egy átfésülés?


2021. júl. 9. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a műszaki vizsga nem egyenlő a többezer forintos autó átvizsgálással...
2021. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vittem már úgy oda hogy semmit nem csináltam rajta és jó volt.
2021. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is műszakiztattam le úgy autót hogy semmit se csináltam előtte. Annyit hogy olajat cseréltem, szűrőket ami nem feltétel a sikeres műszakihoz, de volt némi olajfolyás az olajszűrőnél azt ugye olajcserénél cseréltem, utána nem volt gond vele, és ennyi. Én úgy vittem műszakira hogy kezdésnek csináljanak egy előzetest ami jóval olcsóbb és ha kiderül hogy baj van vele akkor nem bukok egy teljes összeget. Átnézték minden rendben volt, szóltak hogy jó az autó és időbe még belefér egy éles vizsga ha nekem megfelel.
2021. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen karban volt tartva akkor simán.

Az én autóm is mindig olyan állapotban van, hogy bármikor ráállnék vele az NKh vizsgasorra, mert átmenne

2021. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!