Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Esetemben mi volna a legokosab...

Esetemben mi volna a legokosabb döntés?

Figyelt kérdés

Az az érdekes helyzet állt elő nálam, hogy nem tudom eldönteni, hogy kell-e nekem másik autó vagy sem.

Több mint négy évvel ezelőtt vettem meg az első autómat. A szerencsének köszönhetően egy nagyon kevés kilométert futott, garázsban tartott patika állapotú sedant. Ötvenezret mentem vele én, de százezer kilométer még most sincs benne. A kasztnija is teljesen ép, sehol egy rozsdapötty. Annyi, hogy már 20 éves... De szerintem ez a kocsi még tíz évet simán elmenne. Viszont én 27 éves vagyok, mindig is autómániás voltam, imádok is vezetni, munkámból adódóan vezetek is sokat, gokartoztam éveket (nem bérgokarttal). Mindezt azért írom, hogy tényleg ez a téma éltet, ez a mindenem.

Az eszem azt mondja, hogy ezt a kocsit tartsam ameddig csak lehet, hiszen teljesen jól kiszolgál. Kényelmes, tágas, közlekedni tökéletes a maga 113 lóerejével, viszont nem egy olyan kocsi amiért megdobban a szívem, nem ilyenre vágytam gyerekként nyilvánvalóan. Pénzem most már volna egy komolyabb teljesítményű, sportosabb vonalú autóra, de az megint lutri. Fogalmam sincs, hogy miként fog beválni, lehet befürdök vele és egy pénztemető lesz. De így meg akkor soha nem lesz egy olyan autóm amilyet tényleg szeretnék. Később lehet családom lesz, változnak a prioritások, nem olyan autót veszek amilyet most lehet megtehetek.

Tőlem bölcsebbek, ti mit tennétek?

Persze nem ennyi életem legnagyobb problémája most, annyira jó helyzetben nem vagyok, de ez a kérdés is foglalkoztat azért.



tegnap 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló dillemában voltam én is, 3 éve használom az (elérhető) álomautómat. Anno megvettem, azóta sem bántam meg a döntést.
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is sokáig sajnáltam lecserélni az előző autómat , de most nyáron végre megvettem egy régóta vágyott Mercedes w211 E osztályt.
ma 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!