Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki használtan vett bmw-t az..?

Aki használtan vett bmw-t az..?

Figyelt kérdés

Az megussza azt, hogy a két olajcsere között legyen valami probléma az autóval?Vagy fixen problémásak ezek a kocsik?

pl 320i 7-8 millió körül


ma 08:25
1 2
 1/13 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ennyire sz@tok lennének a 7-8M Ft-os BMW-k?

1-2M Ft-os autónál megérteném.

ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mindenhol lehurrogjak a bmw-ket, hogy nagyon szerviz igenyesek, de amikor megvettem en is az automat ami jelenleg 25eves arra is azt mondtak,hogy szar… azt semmi baja
ma 08:39
 3/13 anonim válasza:
Nem szabad mindent elhinni amit mondanak, írnak. Nekem 2.0 pd tdi Passatom van, arról is írnak minden rosszat. Megvettem kb 300.000 km-rel, most van benne 408.000 km és köszöni szépen simán megy. Nyilván kellett rá költeni, viszont semmi olyan hibája nem volt ami a pd motorhoz köthető. Alapszabály, hogy nézesd át megfelelő szervizben az autót vásárlás előtt, aztán ha minden rendben simán megveheted. Arra viszont készülj, hogy a BMW márkaszerviz iszonyú drága.
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nekem is mondták, mikor megvettem a kis 206-ost, hogy franciát nem szabad venni, bla bla bla. 26 éves korában került parkoló pályára, 20 évig használtam. Nem volt hibátlan, de nem ment rá még az alsónadrágom sem.
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen ugyan ez nálam olasz, alfát vettem,és patika, 8ezrenként olajcsere, és semmi baja a kopó alkatrészeken kivül..

Viszon cserélném már ezt a kocsit

ma 09:33
 6/13 anonim válasza:
47%

"Aki használtan vett bmw-t az..?

Az megussza azt, hogy a két olajcsere között legyen valami probléma az autóval?Vagy fixen problémásak ezek a kocsik?"

Tessék...? Miért úszná meg?

ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
? :D
ma 09:50
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hogy ha két olajcsere közt nem is lesz semmi, akkor is a kopó fogyó dolgokra sokkal több pénzt ott fogsz hagyni. Meg hiába megy el egy PD TDI Passat 400 ezret , vagy hogy a te alfádnak semmi baja nem volt, mert azok nem BMW-k! Ezeknek a motorját 200-250 ezer kilométerekét szét kell borítani, megcsapágyazni, vezérléscsere meg ami még közben előjön, aztán ott van, hogy 7 jegyű a számla összege, így van aki meg sem csináltatja hanem inkább eladja előtte, rosszabb esetben előtte még visszatekerteti az órát műszaki előtt. Lehet, hogy prémium autó a BMW, de nem prémium élettartammal.
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
30%
De most őszintén, aki azt hiszi, hogy egy autón csak olajat kell cserélni és semmi nem fog elromlani az mit vár az élettől...?
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes… tudom hogy elromlik rajta, de az az alapszerelesnel atvizsgalasnal mutatkozhat mar
ma 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!