Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G esetén melyek a...

Opel Astra G esetén melyek a jó benzines motorok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első autónak lenne, a kinézettben az 1.2-es Z12XE van, ez mennyire jó, nem jó? Nyilván harmatgyenge, de rutinszerzős-autó lenne, nem a jaszkarizós. 330 ezer körül mennyire kuka amúgy a G Astra? Még megnézve nem volt, képek alapján ütött-kopott (nem leélt), de a beltér kultúrált.



tegnap 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ecotec motorokra összességében jellemző az olajfogyasztás, főleg ekkora futásteljesítménnyel.

Az Astra F régebbi nyolcszelepes motorjai tartósabbak voltak, cserébe kelletlenebbek.


Én az Astra G-t sosem kedveltem, szerintem nem tud többet az Astra F-nél kényelemben, megbízhatóságban sem. Extrázottságban könnyű jobbat találni belőle, főleg ha a klíma fontos neked.

tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1.4 8v. Van ilyen, csak ritka. Tavaly ősszel az egyetlen példány 2 nap alatt ment el a Hahu-n.
ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!