Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4-6M között milyen benzines,...

4-6M között milyen benzines, automata, sportosabb autót vegyek?

Figyelt kérdés

2.0tfsi dsg-vel jártam pár éve és nagyon szerettem, de anyagi gondok miatt el kellett adnom.

Most szerencsére újra eljött az idő, de gondolkozom, hogy 2.0 feletti turbós motorokban gondolkozom. Nem tudom milyen élményt adhat, de gondolom még jobbat, mint egy sor4.


35i bmw-ben gondolkoztam, de csak a 135i férne bele anyagilag, nekem viszont a 435i tetszene.


Audinak a 3.0v6 motorjai nagyobb élményt adnak? A5 nem rossz, illetve TTS en is nagyon gondolkozom, stage1-el 320le-vel futnak.


Mercinek esetleg a 6 hengeresei? Bár ott sok a szívó inkább nem? Semmiképp nem szeretnék szívó motoros autót, de merciből szívesen tennék egy próbát a 2.0 211le-s modelljeivel (pl:cla250)



Mit érdemes még megnéznem, tudtok ajánlani valamit?


(Főként egyedül utazom, max beül mellém 1 ember. Két személyes autót nem szeretnék azért, legyen hátul valami lehetőség, ha nem is felnőtt embernek kényelmesen, de egy 2+2 üléses már tökéletes lenne, mint pl a TT.

Persze, ha coupe vagy szedán, az sem baj, a ferdehátú sem, de suv/cabrio ne legyen.

Autópályán használom a legtöbbet, havi 1000km tempomat 120-150 között, emellett városban szaladgálok vele havi olyan 200km-t.

Mindenképp turbós benzineset szeretnék venni, mert ez ad élményt, és ez tesz boldoggá.


Ha mégis 2.0turbót ajánlanátok, akkor mit érdemes nézni, ami kevésbé problémás? (Tudom, a keretem nem nagy jelenleg sajnos, inkább ez fér bele, mint a 3.0)


Nagyjából 1, de legfeljebb 2 évig tervezem megtartani az autót, mert utána drágább kategóriába tervezek ülni, 12-15M között, amit meg is tartanék hosszabb ideig.


ma 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
26%
6-7 milliótól indulnak a legfapadosabb, legkisebb motoros Suzukik, Daciak. Milyen sportosabb autót akarsz te 4-6 millióért...? Jaaa, hogy valami sokéves lerúgott németet...?
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!