Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért gáz orral előre beállni/...

Miért gáz orral előre beállni/parkolni?

Figyelt kérdés
Megkaptam, hogy a férfiak tolatva szoktak.
ma 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Vót má'
ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
vótmá
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, bár én inkább tolatva szoktam bár részben forgalmi helyzet függő is. Nameg halszálkába csak előre bírsz beállni.
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de kiálláskor jobban belátod az utat, mint hátramenetben.
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem gáz, csak hülyeség. Hacsak nem sok cuccot tervezel pakolni a csomagtartóba, csak hátránya van az orral parkolásnak


#3: Normális helyen talán, tudok olyan vidéki kivárost, ahol megcsinálták az ellentétes irányú halszálkát. Nem is tudja használni senki xd

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de szerintem egyszerűbb, jobban manőverezhető az autó tolatva. + induláskor előnyösebb ha jobban kilátsz.

Ha neked orral előre szimpatikusabb, nem tiltja semmi, másnak meg semmi köze hozzá, hoyg neked hogy jobb.

ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Otthon tolatva szoktam, mert nem látni ki rendesen a kaputól és viszonylag forgalmas út reggel, macera lenne tolatva elindulni minden nap.

Meg amúgy mindenhol gyorsabb előre elindulni, seggel befordulni a parkolóhelyre meg ugyanannyi idő,mint orral.

Ha bevásárolni megyek akkor szoktam csak orral előre, mert kell a csomagtartó.

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Csak hátrányai míg a tolatásnak csak előnyei vannak .
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bakker! 32 éve vezetek. Sok autóm volt már, most az egyik egy kimondottan prémium sportautó és van egy átlag. Millió fölött a levezetett kilométerek száma. És ezt a baromságot, hogy "férfiak tolatva szoktak" ezzel most találkozom először, férfiként.


Aki ilyet mond, az megfelelési kényszert akar ébreszteni, azaz passzívagresszívan manipulálni. Mert ugye egy férfiembernek az egyik legnagyobb sértés, hogyha kétségbe vonják a férfiúi mivoltát, vagy férfias mivoltát. Ugyanakkor ez annyira abszurd és akkora baromság, hogy soha nem venném magamra. Ez olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy "magyar ember nem vesz színes zoknit" vagy amikor gyümölcsös söröket a melegek italának tartják. Ezek mind mind ilyen unatkozó idióták fasszsága, nem több.


KÉrdésedre a válasz: mindig úgy parkolok be, ahogy az adott forgalmi helyzet megkívánja. Példa: bevásárlóközpont parkolóban, ha orrmotoros autóval megyek, orral állok be, mert akkor tudok pakolni a csomagtartóba és nem kell a szúrórbokorba beletrappolni. De ha asportkocsimmal megyek, aminek hátul a motorja és elöl a csomagtartója, azzal meg tolatok, pont a fenti okok miatt, hogy tudjak bele pakolni. De ennél mélyebben sosem foglalkoztatott ez, hogy tolatva vagy orral állok be valahová.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eltekintve attól, hogy melyik jobb vagy rosszabb: imádom azokat a férfiakat, akik azt mondják, hogy azért kell tolatva parkolni, mert úgy könnyebb lesz a kiállás, de közben azt is mondják, hogy a férfi tolatva parkol. Tehát akkor ő szerintük attól férfi a férfi, hogy a könnyebb parkolást választja? Ha már ez adja a férfiasságot (nyilván nem, de szerintük igen), akkor nem pont az a férfias, aki orral parkol és utána megoldja a jaj de sokkal nehezebb kitolatást? 😂


Én saját magamnak mindig orral parkolok, ügyfél autóját viszont mindig farral parkol a teszem le. Amit ez alapján el tudok mondani:


1. Semmivel sem nehezebb kitolatni, mint előre kiállni. Aki szerint nehezebb, az szimplán nem tud tolatni.


2. Valaki megtippelné, hogy ügyfél autót miért parkolok mindig tolatva? Na segítek: azért, mert sok a balfék, akinek jogsija van és még tolatni sem tud normálisan. Mi meg tele vagyunk autókkal. Inkább leteszem farral parkolva és megkönnyítem neki a kiállást, minthogy neki álljon tolatgatni és szétzúzzon valamit. Mert ugyebár ezt mondtam az előbb: akinek problémát okoz kitolatni, mert túl nagy béna fasz, na annak szükséges farral parkolni, utána pedig azt terjeszteni, hogy az a férfias.


Félreértés ne essék, nem a farral parkolás a gond. Néha az a jobb. Amikor két autó közé kell beállni egy szűk útról, akkor orral lehetetlen egy ívben beállni, korrigálni kéne, ezért jobban megéri farral betenni. Ilyenek vannak, tehát semmi baj a farral parkolásnak. Én csupán azokat minősítem, akik ebből is férfiassági versenyt csinálnak. Az ilyen csicskák valamit mindig túlkomoenzálnak. Valamit nagyon titkolni próbálnak. Ebben az esetben azt, hogy nem tudnak kitolatni a parkolóból.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!