Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mindig azok hisztériázna...

Miért mindig azok hisztériáznak hogy nem tudnak parkolni a szűk utcákban, akik hatalmas SUV-okat vesznek a városba?

Figyelt kérdés
júl. 16. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Jelentse már mindenki ezeket a primitív SUV gyalázó kérdéseket.

Nekem egy batár nagy SUV-om van, parkolóradarral, tolatókamerával, 360 fokos extrapolált külső kamerával, ráadásul önmagát beparkolja az autó még úgy is, ha nem is ülök benne, úgyhogy nyugodtan megpukkadhatsz a lefingott kombi F Astráddal.

júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Való igaz hogy egy buta lúzer troll a kérdező.

Sose hallottam hisztizni őket, pedig többet mozgok autós körökben mint egy kis zacskó.

júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Ezek a buta, nagy SUVok magasak, nem hosszúak.

Nekem 5méteres sportkombi van, na az a hosszú, nem az átlag suv.

Legközelebb mielőtt baromságot írsz ki és lepontozol minket, tájékozódj arról, miért vagy gügye

júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Nem mindig azok hisztériáznak, szar a kérdésed.


Ha bevállalod a konfliktust egy beszólással a szar parkolás miatt, akkor ne csak a SUV-okat pécézd ki.

Én naponta látok balfasz parkolókat minden formában.

júl. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Belvároson keresztül járok bringával, és napi szinten látom, hogy nagy autókkal (nem csak SUV, de a többségük az) falatnyi helyekre próbálnak beállni, a kis utcákban ezzel feltartva nagyon sok autót.
júl. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Szokásos polgárpukkasztónak szánt, de sajnos ahhoz túl buta kérdés.


Ha polgárpukkasztani szeretnél, ahhoz ennél intelligensebb kérdéseket lenne érdemes feltenni, ez így inkább csak szomorú.

júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!