Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek rá fogok faragni...

Szerintetek rá fogok faragni ez miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap hazafelé tartva, a város közvetlen bejáratánál, az 50-es tábla előtt a céges autóm elé ugrott egy nagyobb méretű kóborkutya, nem volt választásom, vagy elütöm, vagy vészfékezek, és a mögöttem lévő belémrohan, vagy ha elhúzom a kormányt, megyek az árokba. Így választottam a kevésbé fájdalmasat, elütöttem, és mentem tovább (tudom, nem etikus, de ez van, mennem kellett tovább). Majd miután megérkeztem a céghez, ahol dolgozom, észrevettem, hogy a lökhárítónak(a lökhárító nem sérült) a műanyag burkolata kijött a helyéről, meg megsérült a rendszámtábla tartó, a műanyagot visszatettem a helyére, a rendszámtábla tartót kicseréltem, de viszont észrevettem, hogy a hűtő lekerült a helyéről, és most ferdén áll a motortérben, Fiat Puntoról van szó. Nem szóltam még a flottakezelőnek, hétfőn tervezem. Egy kicsit ideges vagyok ez miatt most. Szerintetek ki fogják majd fizettetni velem az okozott kárt?

ma 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Casco nincs az autón?
ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2011-es lerúgott Fiat Puntoról van szó, lízingelt, ha minden igaz.
ma 15:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Most, hogy Casco van e rajta, passz..
ma 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!