Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne érdemes...

Milyen autót lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni, mivel nem értek a kocsikhoz, és legutóbb is nagyon mellé nyúltam.

2 millió forint környékén tudnék kocsit venni, kb 15 évest kapok ennyiért, ahogy néztem. 60 km-re van a munkahelyem, főképp autóúton közlekedem. Szeretnék egy olyan autót, ami nem fogyaszt sokat, de azért van benne erő, mert lendületesen fezetek. 1,6-os, ami eddig bevált. Szeretném, ha nem a pattogós kisautó kategória lenne, inkább közepes. Ami fontos, hogy ne kelljen folyton szervizbe hordanom.

Melyiket javasolnátok? Köszönöm előre is!


tegnap 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szuper, csak kb ennyi erővel kínaiul is lehetne a szöveg, akkor sem értenék belőle kevesebbet.

Van nekem is google-om, de sajnos akkor is női agyam van, és nem mondanak ezek a cikkek nekem az égvilágon semmit. Gondoltam, páran bedobtok néhány konkrét típust, és akkor majd el tudok indulni valamerre, ez lett volna az elképzelés, mert pár hete nagyon sokat böngésztem ilyen témában, de nem jutottam előrébb.

tegnap 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja bocsi nő vagy. :)) Mivel írtad, hogy nem akarsz pattogós kis autót, akkor a vasaló swift kilőve.


Ezért a pénzért már kapsz 15-20év körüli viszonylag jó állapotú kompaktot, ami nem kisautó, hanem egyel nagyobb kategória. Ami nagyon fontos, hogy előtte alaposan vizsgáltasd át!


Akkor néhány példa:


Toyota Corolla E12 1.6


Nissan Almera N16 1.5


Második genárciós Ford Focus 1.6


Suzuki SX4 1.5


Hirtelen most ennyi jutott eszembe, amikről tudom, hogy ha ha vigyáztak rájuk, akkor nagyon is üzembiztosak és bár egyik sem versenyautó, de nem fogsz velük beszorulni két kamion közé. De amelyikből ennyiért a legjobb állapotút találod. Van még rengeteg jó típus/konstrukció, de az most ide nem releváns.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fiat 500
ma 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!