Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másfél millióért milyen autót...

Másfél millióért milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Első autót szeretnék venni.

Szerintetek mennyi esély van ennyiért egy megbízható autót kifogni? Úgyértem a másfél milliót, hogy átírással mindennel együtt.

Szeretnék számolni úgy kb 200.000Ft-al, hogy ha szükséges és van fontos dolog, akkor azt javítsák/cseréljék ki. Szóval a reális árat olyan 1.2M -ra tenném.

Elvárásom nem igazán van, talán annyi, hogy legyen egy kis dinamikussága, ne legyen vészesen papás. Klíma mindenképp jó ha van.

Ha ennyiért elvárható, akkor picit nagyobb testű/kombi legyen, és ne legyen hangos szélzaj. (Igen ez a szélzaj dolog egy régi autónál már tudom, hogy nem az igazi)

Nem megyek hatalmas távokat, talán havonta/kéthavonta Németország, de emiatt nem gondolnám, hogy dízel kéne. (De javítsatok ki, ha igen)

Köszönöm szépen a válaszaitokat.



ma 15:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Fogyasztás elvárás nemigen van, szívesen tankolom. Persze azért 9/10 literben vegyesben jó, ha megáll. Ígyis felé lőttem szerintem a 9/10 el.
ma 15:54
 2/7 anonim válasza:
0%
Nem érdemes másfél millióért autót venni.
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor neked 800 es 1 misi kozott kell venned autot.


Ott van meg az atiras.


Meg a javitasok a mondjuk 15eves auton.


Ne koltsd el minden penzed a megvetelre!

ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es nem értelek.. Mindenkinek 10 millióért kéne?
ma 16:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen valahogy úgy, 3-as. Szóval akkor nem érdemes picit drágábban? Remélve, hogy a drágábbra kevesebbet kell költeni mint mondjuk amit 800-ért vesz az ember? Bár attól függ milyen autó, van olyan amiből 1 millióért egész a kínálat tetején lehet válogatni. Pl skoda fabia, akár 1-es octavia, mk2 focus is van 1.2 körül. (Mk1-et már nem vennék, valószínűleg már szét vannak rohadva) G astra sem rossz, bár a benzin motorjaik elvileg elég rosszak.
ma 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Havonta Németország?

Nézd meg hány km, simán megéri a dízel ennyire.


Ennyiből én TDI Golf IV-t néznék a kínálat tetejéről, esetleg Golf V-öt, ha kifogsz valami jót.

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem tudom, mondjunk olyan 1000km-t. Mindig Németország más részén vagyunk, átlagban 900-1000km lenne a táv. Viszont ez nem oda vissza, csak oda, és 1-2 hónap múlva vissza. Nehéz ezt egy évre lebontani, mert a célállomásokon meg viszont már városozás lenne több
ma 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!