Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan akinek 6-7-8.ra...

Van olyan akinek 6-7-8.ra lett meg a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
A sok beszólást kérlek hanyagoljuk el! Ma megbuktam 5. alkalommal. Tudom nem a világ vége meg PÁV-ra kell menni stb. Órákon nagyon jól megy a vezetés oktatom azt mondja mindig hogy vakon is rám bízná az autót viszont amikor vizsga van vmin mindig elmegy. Igaz izgulok is nagyon már előtte 2-3 nappal is de valahogy ezt nem tudom leküzdeni. Nagyon sok órát vettem már és őszintén már unom is. Úgy érzem sose fog sikerülni és már kedvem sincs menni még egy csalódásért. Az lenne a kérdésem hogy van olyan aki 6-7-8ra ment át akár? És ha igen hogy küzdötte le a vizsgadrukkot?

ma 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj Gergely, hátha 6.-ra sikerül, és a főpolgármesterség után még taxizhatsz. :D
ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engedd el tetyó.
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt én még egy anonim oldalon is titkolnám🤣🤣🤣
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez már durva,bro. Ez elment
ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmi csak régen fordulhatott elő esetleg, manapság általános iskolás már nem mehet forgalmi vizsgára.
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!