Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Turbó,biturbo,twin turbo,tritu...

Turbó,biturbo,twin turbo,triturbo. Melyik a legjobb és miért? Vagy melyiket hol érdemes választani?

Figyelt kérdés
ma 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A turbó nélküli bírja a legtovább. Milyen szempontból akarsz legjobbat?
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A véleményetekre vagyok kíváncsi. Kinek melyik tetszik jobban ,és miért?
ma 16:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a turbó nélküli tetszik a legjobban, mert az bír a legtöbb kmt probléma nélkül.
ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én a szívó benzines, mpi motort szeretem, dupla soros lánccal, turbo nélkül, minél kevesebb műanyaggal a motortértben.
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempont szerint jobb?

Nyilván ha 3 turbo is van benne akkor erősebb a motor. Kérdés, hogy a hétköznapi használtra van-e értelme.

Ha nagyon arra akarunk menni, hogy ne legyen gond a jövőben akkor nyilván a szívó motorok felé billen a legjobb jelző.

ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem csak szívóm van / volt , még dízelből is ,de mostanában szinte csak turbósat gyártanak,ezért érdekel melyiknek mi az előnye/ hátránya
ma 17:22
 8/13 A kérdező kommentje:
És nyilván tudok nézni Totalcart ,de a ti véleményetek érdekel
ma 17:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy 100, 200, 300 vagy 400 lóerős autó a legjobb és hogy miért.


Ugye így már kezded érteni, hogy ez egy értelmetlen kérdés?

ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Engem az a része érdekelne melyiket jobb használni? Hol van kisebb turbó lyuk,hol agilisebb az autó
ma 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!