Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak megszabadulni a roncsautótól?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy autót, mivel szükségem volt belőle alkatrészekre a sajátom helyrehozatalához. A kocsi amúgy teljesen üzemképtelen, nagyon korrodált, szóval a szó szoros értelmében tényleg egy roncs. A kocsit még az előző tulajdonosa véglegesen kivonatta a forgalomból (ne kérdezzétek hogyan), így természetesen adásvételi és mindenféle papír nélkül vásároltam.


Szeretnék a maradéktól megszabadulni, de nem tudom, hogy hogyan. Nem tudom bontóba vinni, mert a jogszabályok alapján forgalomban kéne hozzá lennie, vagy minimum tulajdonosnak kéne lennem, amit nem tudok igazolni.


És igen, tudom, nem szabadott volna így megvennem, stb. de egy olyan motor volt benne, amiből ez az egy volt elérhető az egész országban, és nem kapható amúgy már alkatrész hozzá, mivel 1974-ben készült.



ma 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Feldarabolod aztán mehet a vasba.
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Ja, minél kisebb darabokra vágod aztán mehet a MÉH-be.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!