Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kényelmes, utazóautónak mit...

Kényelmes, utazóautónak mit választanátok?

Figyelt kérdés
Kényelmes, legyen jó vezetni, legyen benne azért erő is hosszú utakra ti milyen utazóautót választanátok amolyan granturizmo stílust? Nekem ha már 150km után frissen tudok belőle kiszállni az elég..Nincs ilyen teszt hogy melyik autóból jó kiszállni 150km után? A mostani autómból úgy szállok ki mint akit összevertek..Szalonban a pár kilométeres tesztúton ott ezek a fontos dolgok nem jönnek elő.. Nem kell nekem 300 lóerő, elég a 180, 200 is, 4tagú család vagyunk..

#Utazóautó, granturizmó, kényelmes, sportos, erős, nem zsibbadsz el benne
ma 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyèn függő. Nekem egy 4es golfom van és 500 km után sem szállok úgy ki hogy fájna a hátam. Amúgy személyes tapasztalatok alapján azt mondom hogy VW csoport 2.0 cr TDI-t vegyél, nagyon megy, alig eszik, nem egy probléma halmaz, a szerelők nem menekülnek ha meglátják, van már hozzá kellő szaktudás, alkatrészek normális áron. Tavaly voltam egy céges ocraviával hamburgba, GPS szerinti 140el, Németországban 170-180 ami a csövön kifért a forgalom és útviszonyok függvényében és 5,4et evett.
ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idén újított be a cég egy csomó Skoda Octaviát. Nem volt velük gond kényelem terén.

Egyszer vezettem egy rendesen leamortizált pápaszemes Mercit, minden baja volt már a gépnek, de még így is az egyik legkényelmesebb autó volt amit valaha vezettem. Kíváncsi lennék milyen lehetett amikor még jó volt :D

Saját autómra sincs panasz ebből a szempontból. De ha nem valami kis városi közlekedő edényre gondol az ember vagy nem extrémebb magassággal vagy megáldva akkor azért a legtöbb autó már elég kényelmes egy 150 km-es távhoz.

ma 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyat, amire nem azt írják, hogy feszes, sportos futóműve van.
ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!