Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Havi 3000-5000 km-re keresek...

Havi 3000-5000 km-re keresek autót. Max 10 évest. Melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Alapvetően a Soda Superb, VW Passat, Audi A6 amikre gondoltam, kombi kivitelben, automata váltóval, 2.0 tdi 190 LE. A Passathoz volt már szerencsém, remekül tette a dolgát, a "tesóit" még nem ismerem. A Skoda mellett szól a irdatlan helykínálat, viszont úgy hallottam, hogy pályatempónál már nagy a menetzaj (Németországban élek, sokat pályázok). Az Audi nyilván csendesebb, de drágább... (viszont ennél már van 3.0 tdi, ami csábító, viszont úgy tudom, hogy a vezérlés csere egy horror)
tegnap 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Passat vagy A6. Karban kell tartani, és akkor nincs baj.
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Aki 3.0-t vesz, az nem akad fenn a költségeken... Ha nem engedheted meg magadnak, akkor ne gondolkozz benne.

Egyébként a 190 le is bőven elég jól megy.

Én személy szerint beérném a Passat-tal. Igaz kisebb, de szerintem amit egy B8 tud az bőven jó és nincs szükség az A6, Superb plusz terére, ha nincs extra szállítási igényed.

Nyilván az A6 ergonómiailag, anyagfelhasználásban kicsit több, de ha a buksza véges, akkor lehet jobban megéri a különbséget jobb felszereltségre, állapotra fordítani

tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!