Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen az oldalon miért sokkal...

Varadiur kérdése:

Ezen az oldalon miért sokkal olcsóbb az alkatrész, mint pl az unixnál, bárdiban?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy régi suzuki swiftet. Szeretnék benne olajat cserélni, vezérlést, stb, várálás utáni szervíz. Az [link] nagyon jó áron van minden, pl amíg a bárdiban 16000ft egy vezérlés készlet, itt csak 10.000ft. Olajcsere készlet, levegő és olajszűrővel, 4L mannol olajjal 11.000ft. Egy vízpumpa máshol 10-15.000ft, itt csak 6.000ft.

Oké, hogy olcsóbb alkatrészek, de olcsó húsnak híg a leve általában...


Vásárolt már valaki innen?

Mi róla a tapasztalata?



#Unix #autóalkatrész #Vásárolt már valaki innen? Mi róla a tapasztalat? #autóalkatrész webáruház
ma 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalakkal vigyázni kell.


1. Nincs normális, megbízható keresője, így néha nehéz a megfelelő alkatrészt kiválasztani


2. Az előző pontot tovább rontja, hogy sok esetben a garancia vagy alkatrészcsere (ha az előbbi miatt véletlenül rosszat vettél) elől elzárkóznak. Ha valami nem jó, így jártál.


3. Rengeteg a hamisítvány. Főleg olajoknál fordul elő, hogy valami ócska olaj van a flakonokban, kb. mindben ugyanaz van, attól függetlenül, hogy mi van a flakonra írva. Nem egyezik a márka, nem egyezik a viszkozitás, a specifikációk meg végképp le vannak szarva. De bármilyen másik alkatrész esetében is előfordul, hogy pocsék minőségű kínai alkatreszt kap az ember.


Ezt nem konkrétan erről a boltról írom, mert ezt nem ismerem. Lehet ez is ilyen, de lehet, hogy nem. Amelyek viszont 100% hogy kerülendőek, azok az Autodoc webshopjai. Van belőle rengeteg, ránézésre semmi közük az Autodochoz, viszont majdnem ugyanúgy néz ki mindegyik ilyen oldal, meg rögtön tolja az arcodba, hogy telepitsd az Autodoc alkalmazást. Na azokat biztosan kerüld el. Ott tuti biztos hogy át leszel verve.

ma 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zu.hu-n és a kovácsautón is szerintem hasonló árban megkapod, és azok tuti megbízhato oldalak. Mannol olajat 7 ezer forintért rendeltem.
ma 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es, megnéztem kovácsautón, és még olcsóbb is kb minden.. Köszi szépen!
ma 06:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Kovacsauto a nyero.
ma 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!