Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tesznek semmit a...

Miért nem tesznek semmit a sok baleset ellen?

Figyelt kérdés

Szörnyű veszélyes lett az autózás szerintem, sok balesetről olvasni.

A közutak életveszélyesek


Miért nem lehet ezen változtatni?

Miért nem tesznek ez ellen valamit?


ma 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenki legalább megközelítőleg szabályszerűen közlekedne, akkor nem lenne ennyi baleset. Ráadásul ingyen lenne...
ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Balesetek sajnos mindig voltak, és lesznek. Még ha simák lennének az utak, szinte 1 kis lyuk se lenne benne, de hidd el, akkor is történnének balesetek.
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező...ha majd sikerül jogsit szerezned, akkor már előtte tanulóvezetőként láthatod, hogy te is veszélyes vagy a forgalom más résztvevőire...


ha a rendőrség tehetne valamit a balesetek megelőzésére, akkor téged még tanfolyamra sem engednének.

ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így látom, tömegközlekedés ment meg engem a sok idegbajtól. Persze ahova muszáj autóval oda muszáj. A fő gond a rendőr hiány, az pedig az alacsony fizetés miatt van.
ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!