Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lenne a legcelszerubb...

Melyiket lenne a legcelszerubb venni?

Figyelt kérdés

4 fele auto kozott gondolkozom, nagyjabol hasonlo arkategoria mindegyik. Bmw 320d(2005-2007), Octavia 1.9pd (2004-2009) Vw passat b6 1.9 (2005-2008) audi a4 b7 pdtdi(2004-2008)

Mindegyikrol hallani jot is rosszat is. Es mindegyikbol csak sok kmes elerheto, viszont mindegyik tetszik es nagyon nehez dontok. Mindegyikbol talaltam mar olyat amelyik tetszik es sok tulajt fel is hivtam mar, hogy beszeljen kicsit bovebben az autorol. De csak 1re lesz penzem. Ti melyiket valasztanatok? Tudom hogy nem latni bele elore az autoba. De melyik a legmegbizhatobb ezek kozul?


ma 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha fontos számodra a vezetési élmény és a prémium érzet, a BMW 320d vagy az Audi A4 lehet a választás. Viszont ezek drágábbak lesznek fenntartani.

Ha inkább a megbízhatóság és az alacsonyabb fenntartási költség dominál, a Skoda Octavia 1.9 PD a legjobb kompromisszum.

A VW Passat B6 köztes megoldás lehet, tágas és kényelmes, de szintén elektronikai problémák lehetnek.

Én az Skoda Octavia 1.9 PD venném a helyedben. Skoda Octavia tűnik a legmegbízhatóbb és legolcsóbban fenntartható opciónak, bár a döntés nagyban függ az adott példány állapotától.

ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Motorikusan mindegyik jó. Érzésre a BMW vagy az Audi lesz a legjobb, ahogy az első is írta.


Ha motorikusan rendben van az autó, akkor fenntartásban sem lesznek olyan hű de nagy különbségek.


Azt vedd, amelyekből patika állapotút találsz ennyiért! Mindegy melyik, ha lefingott autót veszel, akkor az sokba fog kerülni.

ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem lenne elegánsabb beismerni, hogy nem engedhetsz meg magadnak egy autót, mint ilyen sok évtizedes lepukkant kotlát megvenni...?
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Uj autot nem engedhetek meg magamnak azt elismerem, de azért ezek szerintem még a jobb kategoriaju kocsik. De ha van otletetek. Fiatalos, dizel, lehetoleg azert ne teljesen lomha, hasonlo arkategoriaju autorol amit ajanlotok, akkor szivesen fogadom.
ma 19:33
 5/11 anonim válasza:
Ez Suzuki, Dacia árkategória realisztikusan.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Max 1.8 millioig keresek autot, ilyen arkategoriaban mar mindegyikbol eleg szep szammal vannak, persze nehez kifogani egy jobbat, vagy belelatni, hogy tenyleg ne legyen semmi baja ahogy az elado hirdeti, ami persze sokszor atveres.
ma 19:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem leginkabb a sok km zavar, mindegyikben 400+ persze ilyen regi autoknal ez szinte alap
ma 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:

1.8 millió? LOL. Ennyiért tényleg a lekotlott, időzített bomba darabokat kapod meg.


Javaslom én is, hogy a Suzuki-Dacia vonalon nézelődj.


Te normális használt autót sem engedhetsz magadnak.

ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezekből Octaviát. Esetleg Corollát
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

FORD FOCUS

[link]


Használt autó vásárlásnál érdemes egy szakembert vinni, hogy ne verjenek át.

[link]

ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!