Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW i3 elektromos autó töltésé...

BMW i3 elektromos autó töltésével kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon szűz vagyok benne. Vettem egy BMW i3 elektromos autót. Kéne egy 30 méteres hosszabbító, hogy otthon is tudjam tölteni. Tudnátok segíteni hogyan oldható meg? Semmit nem találtam a neten róla. Gondolom mezei hosszabbító nem jó

tegnap 18:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat én csak segítséget szerettem volna. Nem csak az egyszerű olcsó megoldás érdekelt, hanem a hivatalos hosszabbító megoldás. Telepítés nem opció, ha semmi megoldás akkor töltőállomás okkal kihúzzuk
tegnap 20:44
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Panelből lógatnád le a hosszabbítót?
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Miiii :D ? Kertes családi házban vagyunk jelenleg még 2 hónapig. Vidèkre költözünk ahol épül a napelem és kiépítésre kerül a töltőállomás. A mostani albérletünkben 3 m-te van a konnektor és az autó, ezért szerettük volna ideiglenesen megoldani a töltést, mert nyilván egyszerűbb mint töltőállomáson várni 4 órát.
tegnap 20:58
 14/17 anonim ***** válasza:
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
3 méter vagy 30? Jó lenne ha nem kevernél ennyire. Eddig minden válaszodban mást írtál. :D Ilyen korán beütött jéger? :D
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
*30 méter és nem iszok, valamint szeretnélek megkérni, hogy menjél innen keressél másik szórakozást. Tudom, hogy unalmas életed van és örülsz, ha valaki hozzád szól, de nem szokásom ilyen csicskával leállni.
tegnap 22:27
 17/17 anonim ***** válasza:

Csicska? :DD Én adtam először normális választ neked, de látom te a barom fotelmérnökre hallgatsz inkább.

Na mindegy, a lényeg, hogy kibújt a szög a zsákból. A stílus maga az ember....

Mindegy. Ne töltsd a kocsit felügyelet nélkül normál konnektorról! Figyeld hogy melegszik-e a konnektor, a dugvilla és a kábelek! Ha igen, azonnal szakítsd meg a töltést! Éjszakára semmiképp se hagyd töltőn a kocsit!

tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!