Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóra átíráskor lehet új...

Autóra átíráskor lehet új tipusú rendszámot kérni?

Figyelt kérdés
Használt autót tervezek venni találtam is egyet de nem tetszik rendszáma. Nem tetszik az a 3 betűs szó. A jelenlegi 3 betű-3 számos rendszámot le lehet cserélni új tipusúra? Azt olvastam hogy le lehet, átírásnál kell szólni hogy újat szeretnék 8500 Ft a 2db és azt írják bele a forgalmiba. Valamint le kell adni a régit. Kérdésem az lenne hogy ez valóban így van és ilyen egyszerű lenne? Valamint a szélvédőn lévő matricával mi a helyzet, azt is adnak másikat?

tegnap 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A GAY-nál amúgy az lehetett, hogy akkoriban még nem volt annyira az angol elterjedve, mint ma, és az illetékesek nem tudták, hogy miként kell leírni. Ugyanis helyette a GEJ és a GEY is kimaradt!
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A POT az egyébként marcsát jelent, a gyengébbek kedvéért fű. A PEE pedig nemes egyserűséggel pisi, vagy pisilni. A PMS-ről kérdezd meg a barátnődet, menstruációval kapcsolatos kellemetlenség, az STD pedig Sexually Transmitted Disease és csak a töredékét soroltam fel a hülyeségeknek, amin mindenki röhög, csak az angolul nem tudó bürokraták nem. Érdekes, hogy az ugyanilyen 3 betű 3 szám kombinációt használó finnek vagy svédek 100%-ig ki tudták szűrni a kínos variációkat. Nekünk maradt az idelátogató angolszászok udvarias félrenézése. Tudom, hogy fingottál, de úgy csinálok, mintha nem is

Ja és aki nem tudja, hogy a POT nem csak fazekat jelent, az még nagyon messze van ám bármilyen kompetenciának nevezett jelenségtől...

tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!