Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-titán próbavizsga?

E-titán próbavizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A végére értem a kurzusnak, most az lenne a kérdésem, hogy a kurzus végén található próbavizsgát gyakoroljam (ahol megy vissza az idő a kérdéseknél lent), vagy a "B,, kategóriás vizsgafelkészítőt (kiegészítő tartalom) ami a főoldalon van? Most a vizsgán melyikből lesznek a kérdések, vagy hogy is van ez?!

szept. 19. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sosem késő, kedves kérdező! Ó jajj, ha tudnád mennyien vágnak bele 40-50 életév között. (+- 1-2 év) Rengetegen. Legtöbben a család miatt, költözés miatt, munkahely miatt. Mondjuk akár ez a 3 dolog nem zárja ki egymást, de lehetnek még apróbb dolgok, amik miatt az ember rászorul a jogosítványra. Ha egy kicsit is érdekel az autók és a vezetés világa, akkor miután megszerzed a jogosítványt és az első autódat, nem akarsz majd belőle kiszállni, olyan felhőtlen jó érzés lesz. És onnantól fogva csak azt fogod bánni, hogy miért nem csináltad meg előbb, hamarabb. :) Onnan gondolom, sőt tudom ezt, hogy mindenki más az ismerősi körben aki hasonlóan járt, ugyanezt mondták és láttam a felhőtlen vigyort az arcukon a jogsi megléte után. Szóval menni fog ez.
tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vizsgán kicsit más az egész mint otthon a gép előtt. Eleve érintőképernyő van, más a felület is mint az E-Titanban, és bosszantóan ketyeg visszafele az idő, mert minden kérdésre 1 perced van, ez meg a vizsgadrukkra rátesz.
ma 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Próbavizsgán is 1 perced van minden kérdésre, ha továbbpörgeted, a végén újra feldobja, de csak a maradék idővel. A próbavizsga szinte ugyanaz, mint a vizsga, a dizájn a különbség, meg az érintőképernyő. Ncore boltban fenn van a hivatalos program 2011-es változata (azóta ugye bővült a KRESZ pl. gyermekeket szállító autóbusszal), na, ha azt beszerzed, megnézheted, pontosan hogyan fog kinézni a vizsgaprogram.


12-es, azért 1 perc ezekre a kérdésekre kb. végtelen idő, főleg, ha gyakorolt az ember. Általában az befolyásolja a vizsgaidőt, hogy ki milyen gyorsan olvas figyelmesen, maga a válasz megszületése és megnyomása szerintem mindenkinél 1 másodperc. Akinél nem, az nem készült fel eléggé.

ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Igen is meg nem is az az 1 perc, ugyanis most gyakoroltam a fiammal, és nem válaszonként volt neki, 1 perc, hanem az összesített ideje ketyegett viszafelé. AM kategóriát csinál, és a 25 kérdésre 25 percről számolt vissza a program, és nem kérdésenként 1 percről
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hm, nézem a KAV honlapján a hivatalos követelményeket, valóban, nem kérdésenként, hanem az egész vizsgára adnak egy időtartamot. Viszont B kategóriát jó sok éve, A-t nem annyira régen csináltam, ott kérdésenként is ment a perc. Igazából mindegy, aki vezetni akar, annak ezekre a kérdésekre édes kevés, ha egy perc szükséges válaszolni.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!