Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-titán próbavizsga?

E-titán próbavizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A végére értem a kurzusnak, most az lenne a kérdésem, hogy a kurzus végén található próbavizsgát gyakoroljam (ahol megy vissza az idő a kérdéseknél lent), vagy a "B,, kategóriás vizsgafelkészítőt (kiegészítő tartalom) ami a főoldalon van? Most a vizsgán melyikből lesznek a kérdések, vagy hogy is van ez?!

szept. 19. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

A próbavizsgát meg kell csinálnod, mert ha azt sikeresen kitöltöd, akkor a sulidnak küld értesítést a program, hogy lejelenthessen vizsgára.

Utána nyugodtan gyakorolhatsz, vizsgán meg mindenből lesznek kérdések, és számíthatsz rá, hogy akár mennyit is gyakorolsz, akkor is lesz olyan amivel majd ott találkozol először. Nekem 3 ilyen kérdésem is volt vizsgán, pont ezért fontos, hogy nem a jó válaszokat kell bemagolni, hanem a közlekedési szabályokat megtanulni, és akkor nem érhet meglepetés.

szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csináld a próbavizsgát folyton, akármit rontasz, nézd vissza a tananyagban, miért nem volt igazad. Ha zsinórban megy mondjuk 1 óra alatt 10 próbavizsga hibátlanra, akkor hátradőlhetsz.
szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia. Mind a kettőt! Én ezt javaslom neked. Én is így tettem anno a B-C-D kategóriáknál.
szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítőkész válaszokat! Igyekszem akkor mindent is átnézni. A "sima" próbavizsgáim eredménye általában 70/75 plusz mínusz 1-2 pont. Hozzáteszem tegnap jutottam a végére. Viszont akadnak érdekességek is...
szept. 19. 22:54
 5/15 A kérdező kommentje:
A vizsgán is kijelzi, hogy mennyi pontunk van, mint a próbavizsgán? Vagy már csak a végén látjuk, hogy sikerült-e vagy sem?
tegnapelőtt 22:42
 6/15 anonim ***** válasza:
A legvégén még azt is megnézheted, melyik kérdésre mi lett volna a helyes válasz. :)
tegnap 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia. A hivatalos KRESZ vizsgán nem, nem írja ki menet közben, csak a végén látod az elért eredményedet.
tegnap 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Próbavizsga E-Titánon is a végén írja ki a pontot és akkor mutatja, melyik kérdésre nem volt jó a válasz. Ugyanaz a kettő, csak a vizsgán retróbb a dizájn.
tegnap 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8!


Tudom. Már levizsgáztam 3 kategóriából E-Titánon, és hatósági vizsgán is.

tegnap 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából azért kérdezem, mert nem tudom elképzelni, hogy hogyan is néz ki egy ilyen vizsga. Úgy érzem, hogy eléggé el vagyok már késve ezzel a dologgal. Viszont csak most tudtam elkezdeni, így alakult az életem...:)
tegnap 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!