Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja?Fabia I. 1.4...

Mi lehet a baja?Fabia I. 1.4 110Le.Nem indult az autó,obd-n keresztül ki lett olvasva a hiba (egr,gyújtástrafók,lambdaszonda)alkatrészek cserélve lettek,törölve lettek a hibák,és nem indul.Se régi,se új hibaüzenet nincs a tárolóban.

Figyelt kérdés

szept. 18. 18:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Előjel valamihez:Téli reggelen,szokásos beindít és míg jár a kocsi összepakol lemegy és indul (Kb5 perc).Ez egy napon megszakadt.Mire lementem leállt a motor,de egy 20 perc után nagy nehezen beindult.Utána sokáig jó volt.Aztán megint csinálta,de már 20 perc múlva sem indult. Aztán egy hét múlva rápróbáltam és indult.Utána megint sokáig jó volt.De az utolsó,leállítás után 5 perc múlva nem indulás,és akkor lett kiolvasva az obd
szept. 19. 14:16
 12/12 A kérdező kommentje:
Most kimentem megkeresni a főtengely jeladót,a motor hátulján a lendkerék felől egy szenzort találtam amiből egy 5cm vezetékdarab áll ki (szakadva lehet) rákerestem de ez a kopogásérzékelő.És hozzá tartozó vezetéket nem találok.
szept. 19. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!