Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van minden random short...

Miért van minden random short autoszerelős videó alatt az eltorzított magashangú csávó?

Figyelt kérdés
Mindenhoool, minden csatornán mindig ugyanaz, szerintem tudjátok miről beszélek? Honnan ered ez? Egyik videoban tuti Magyarországon készült
szept. 18. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem tudom. Nekem a kínai csávót szokta beadni a monoton AI kommentárral. Hacsak nem erre gondolsz.
szept. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert most ilyen divat van, valaki kitalálta , a többi meg majmolja, de szerelési segítséget nem ilyen videókban találsz, ez csak vicces.
szept. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs mire gondolsz.


Gondolom megnéztél egy ilyet és utána ezeket tolja neked az algoritmus.

Megoldás: ne nézz rövid videókat, semmi értelme.

szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert arra is lusták lettek hogy maguk beszéljenek csak beírják a szöveget egy AI hanggenerátorba és jó lesz az.Nem csak szerelős videók hasonlóak,minden második short ilyen,várják a milliós nézettséget de a pofájukat nem merik betolni egy mikrofon alá,általában a videó minősége is olyan szokott lenni(sz*r)
szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom miről van szó. Ezeket a videókat egy német szerelő csinálja, Topspeedgermany a neve, de lehet hogy csak valaki lemásolta a stílusát. Azért dob fel neked ennyi videót róla, mert amikor először felkínálta az adott oldal, akkor megnézted és emiatt egyre többször hozta elő az ő videóit.
szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igeen, topspeedgermany ahol a legtöbb van, de rengeteg más csatornán ömlik. És igen, gyakran meg/bele szoktam nézni.
szept. 20. 00:42
 7/7 anonim ***** válasza:

A csávó az egész videó alatt meg sem szólal.


https://www.youtube.com/@TopSpeedGermany


Shortból összesen 3 videója van.


Mi a fenéről beszéltek?


Hasonló stílusban valóban mások is nyomják, de akiket én ismerek és fel is vagyok rájuk iratkozva, azok ugyanígy vagy nem beszélnek a videók alatt vagy normál hangon kommentelnek. Egyiket sem gondolom kopinak, a szó rossz értelmében.


A kiírás alapján én azt hittem erről van szó:

https://www.youtube.com/@dashishuoche


Van belőle női változat is:

https://www.youtube.com/@learncartips


Persze ha most megnyitjátok és belenéztek, akkor tuti ajánlani fogja.

szept. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!