Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek alapján valós a kilométer...

Ezek alapján valós a kilométer állás?

Figyelt kérdés

Üdv


Van egy 2003-as autóm, amiben mindössze 120 ezer km van. Ügyfélkapun végig követhető a kilométer alakulása, ugyanis Magyarországi az autó új korától kezdve. Első tulajdonosa egy idős úr volt, én csak a 3. tulaja vagyok.


Viszont a kuplungpedál bal alsó sarka szinte teljesen sima, tehát gondolom kopott, és a biztonsági öv alján is megfigyelhető a használat nyoma az átlagnál jobban. Váltószoknyán, kormányon nincs hiba egyébként ezért szeretném a véleményeteket kérni hogy ezek alapján valós lehet e a kilométer futás?


Mellékelek egy képet a kuplungról: [link]



szept. 12. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ, ismerem-e a helyet és mikor érek oda. Ha látom a gyalogos lámpáját és már villog azon a zöld, akkor teszem is sebességbe. Inkább nyomom a kuplungot, minthogy piros-sárgánál ne tudjak kilőni. Olyan kereszteződésben, ami tök forgalmas, és a zöld kb. 2-3 autót enged át, kettesbe sem váltok fel, amíg nem hagytam el a kereszteződést, inkább bőgjön a motor, minthogy miattam álljon a forgalom. Én azt nem értem, hogy aki pirosban kiteszi üresbe, aztán előveszi a telefonját, és már másodpercek óta zöld, mire észreveszi, hogy nem otthon van, az miért nem tömegközlekedik inkább.
szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, hát itt nálunk kb minden lámpánál van számláló és ha azt látom, hogy még 40 másodpercig piros, nem nyomom a kuplungot, hanem kiteszem üresbe.
szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Ja, számlálós lámpánál nyilván én is üresbe, erős a bal lábam (motoron meg a bal tenyerem), de feleslegesen nem strapálom magam. Szolnokon imádom, hogy van számláló. De Budapesten sok helyen tényleg az van, hogy amikor villog a gyalogos zöld, ha utána esetleg még a szembeoldal balrakanyarodóját ki kell várni, inkább leszek 10 másodpercet sebességben, minthogy ne induljak el, ha a sor elején vagyok. Ha 10. vagyok a sorban, akkor meg pl. a hárommal előttem levő féklámpáját nézem, amikor az elalszik, akkor gyorsan sebesség. Ha úgy érkezem, hogy sárgánál fékeztem, tehát tudom, hogy egy percig piros lesz, akkor nyilván én sem nyomom a kuplungot. :)
szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!