Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra H 2006 1.7 finoman...

Astra H 2006 1.7 finoman hozzá érve, benyomva picit " lökdös" a kuplung pedál normális? Más autónál eddig nem éreztem

Figyelt kérdés
szept. 11. 10:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Picit olyan mint amikor a fék hullámos
szept. 11. 10:22
 2/5 anonim ***** válasza:
VAlami fellazulhatott benne, majd megadja magát.
szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinyomocsapágyas.
szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettőstömegű mikor volt cserélve?

Amúgy ha minden jól működik, nincs más hibajelenség, én még nem biztos, hogy foglalkoznék vele. Ettől valószínűleg megállni nem fog alattad. Ha meg rosszabb lesz, azt úgy is észreveszed.

szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kettőstömegűnél nem fog lökdösni a pedál... sokkal inkább remegni.


Ez tipikus kinyomócsapágy, amivel lehet elmegy még 50.000-et de lehet csak 5000-et.

Nem ismerem milyen csapágyakat tesznek ezekbe de gondolom nem valami jó minőségűt.

(Én ha csapágyat cserélek akkor sosem autósboltból rendelem hanem csapágyboltból valami frankó japánt, pl Koyo.)


Kérdező: mennyi km van az autóban?


Az a baj, hogy megbontás nélkül lehetetlen megmondani milyen állapotban van a csapágy.

Ha meg már szét lesz szedve akkor érdemes ránézni a kuplungtárcsára, hogy milyen állapotban van, lehet már az is kopott, azt is cserélni kellene ha már lent lesz a váltó, mert annak sem 2 forint a munkadíja, hogy levegyék.


Ezért szívás ha az ember nem tud otthon szerelni sajnos.

Egy piti pár ezer forintos csapágy berakása elérheti a 100e forintot is akár ha olyan helyre viszi az ember...

+ ha még kuplungot is kell cserélni akkor bőőőőven felette lesz az összeg.

Pedig aztán kuplungot/kettőstömegűt cserélni nem egy nagy dolog...

szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!