Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 2 hátsó tengelyén...

Ford Focus 2 hátsó tengelyén a vadiúj féktárcsák sávosan rozsdásodnak. Ez normális jelenség, vagy a betét nem megfelelően érintkezik a tárcsával (olvasd el légyszíves a leírást)?

Figyelt kérdés
Nemrég lett cseréltetve a tárcsa-betét hátul és azt figyeltem meg, hogy a jobb oldalon a peremhez közeli 1 centis sáv körbe rozsdás, a bal oldalon meg inkább a tárcsa alsó, agyhoz közeli részén vannak rozsdás foltok. Ezek még hosszabb utak után sem kopnak le, ugyyanúgy néz ki 300 km vezetés után is! Ami külön érdekes, hogy műszakinál se szóltak miatta. A fék méréskor rendben volt, de nekem mégis az az érzésem nem érintkezik rendesen a betét a tárcsával. Én aggódóm túl?
aug. 23. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd összekopik .
aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egyformán rossz mind a két oldalt és ezért jó a fékhatás mérés.

De amúgy teljesen felkell feküdni a betétnek a tárcsához és szép fényesnek kell lenni .

aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!