Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz a KRESZ online...

Mennyire nehéz a KRESZ online tanfolyama?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy jövő héttől kezdem az online KRESZ tanfolyamot, és arra lennék kíváncsi, hogy mennyire nehéz? Elég az a megadott 75 óra az anyag elsajátítására?

Elsősorban olyanok válaszát várom, akik nemrég végezték el a tanfolyamot, vagy volt belelátásuk a folyamatba.


Előre is köszönöm!



szept. 9. 19:42
 1/10 Mad Max2 ***** válasza:
100%
Méga vidéki cigányoknak is sikerül a 20-as IQ jukkal, szerintem neked is fog menni
szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Az egyik részét meg kell tanulni, a másikat megérteni. Ha érdekel a vezetés, akkor meg tudod csinálni.

Cigányt viszont még nem láttam tanulóautóban.

szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. B kategóriát E-learningen csináltam. 9 évvel ezelőtt kb ilyenkor iratkoztam be kresz tanfolyamra 2015-ben. Már akkor online csináltam, de én előtte kb 4-6 hónappal már elolvastam többször és megis tanultam a KRESZ-t A-zól Z-ig. Így elsőre sikerült is, 75/75 pont lett.


C kategóriát 3 évvel ezelőtt kezdtem el szintén kb ilyenkor szintén E-learningen, ott is tanultam meg mindent. Vizsgán 3 vagy 4 1pontos hibám lett, tehát az is sikerült elsőre.


Most csináltam 2 hónappal ezelőtt a D kategóriát, szintén E-learningen, ez is akárcsak a B, hibátlan lett és elsőre sikerült.


Ha nekem (oké, már van személyautós és teherautós jogosítványom, nem először tanulom a kreszt stb) elég volt A C-re és a D-re, akkor neked a B kategóriára "úrivezetőként" simán elég kell, hogy legyen.

szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi tennék hozzá, hogy az első kettőnek abszolút igaza van. #3-as voltam!
szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehéznek nem nehéz. Ami célszerű, hogy amint végigkattingattál mindent akár nem is teljesen figyelve, próbatesztek! És ha nem hibátlan, akkor akár a tananyagban visszalapozva, akár a netjogtáron megnézve MEGÉRTENI, miért nem lett jó a válasz. Ha 20 perc alatt zsinórban 10x hibátlant írsz, akkor már tuti, hogy meglesz 73-75 ponttal élesben is, meg érted is. Én a B kategóriát még tantermi oktatásban csináltam, de amikor még felénél sem jártunk a tananyagnak, minden órát próbateszttel és a válaszok megbeszélésével kezdtünk. Megbeszélés azt jelenti, hogy nem csak elmondták, mi a szabály, hanem azt is elmondták, MIÉRT logikus, hogy így lett megírva a szabály. A kategóriát e-titánon csináltam, se perc alatt végigpörgettem az anyagot, de gyakoroltam rendesen, másfél perc alatt vizsgáztam le, jó a tananyag, de bele lehet futni "becsapós" kérdésbe.
szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bőven elég a 75 óra és vannak köztes vizsgák.

A végén tudsz tesztelni és többször nekifutni amíg nem sikerül

szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bőven elég a 75 óra. Én napi 2-3 órát tanultam, bő 1 hét alatt végeztem vele. Ha jól emlékszem, 21-22 óra lett a vége. Elsőre 75 pontos lett a vizsgám.
szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy mennyi ökör van az utakon biztos nem lehet túl nehéz... gyakorlatilag már egy idomított majom is képes rá.
szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kicsit megnyugodtam😅
szept. 9. 22:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8. Hát igen, az egy perc gondolkodási idő és a 65 pontos követelmény elég karcsú, ha ennyi az előkövetelménye, hogy oktatóautóba üljön az ember, akkor ne csodálkozzunk, gyenge alapra nehéz felhőkarcolót építeni.

Ha rajtam múlna, reflexből jelentkezhetne a következő vizsgaalkalomra, aki nem tud a hárompontos kérdésekre hibátlanul kérdésenkéne 5 másodperc alatt válaszolni.

szept. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!