Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik megbízhatóbb kezelhetőb...

Melyik megbízhatóbb kezelhetőbb motor 162 cm-es magassággal?

Figyelt kérdés

Yamaha R1

Sok város lenne benne mert amikor csak tehetem motorral mennék mindenhova.Tervben vannak nagyobb túrák is napi 700 km-nél többet nem mennék vele.Valószínűleg kényelmetlen is lenne.


Honda CB500X

Ő meg már a túrázósabb motor de városban is jó.Igaz nem is megy úgy mint az előző hisz 150 Le helyett csak 48 Le.Ami nem is baj mert nem fontos hogy 200-al tépjek.Fő a biztonság.

1 lábas megoldás játszik ennél a motornál csak mert nekem magas.

Ajánlhattok túraendurókat amik bejöttek nektek,persze csak ha ti is törpék vagytok és van tapasztalatotok.(24F)



#motor #Enduro #Honda cb500
szept. 9. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:

R1-et felejtsd el, ha túrázni akarsz, minek neked sportmotor?


CB500X helyett CB500F? Alacsonyabb, műszakilag meg szinte ugyanaz.

Mondjuk ha már elmúltál 24, gondolom nem A2 jogsid van, én nem vennék ilyen sorkettes izéket, amiket pár év múlva megunsz. Normális V2-es vagy sornégyes motor kell, ha hosszútávra tervezel.

szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki mindenképpen az üléshelyzetet, hosszú távra tervezve én mindenképp ezzel kezdeném, legyen az kényelmes és élvezetes...
szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!