Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható motoros telefontartó?

Megbízható motoros telefontartó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan olcsó, de mégis megbízható telefontartót keresnék, amiről van tapasztalatotok. Max 10.000 forintot szánnék rá.

Egy 650-es egy hengeres túraendurom van.



szept. 6. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

10 ezer forintért telefontartó? 10 ezer forintért az sem biztos, hogy ha lecseréled a telefonod, a következővel kompatibilis lesz. Miből tankolod a motort, ha telefontartóra sincs pénz? Nekem Givi S920 van, bő 30 ezer, minden mérettel kompatibilis, gömbcsuklós, akármilyen keskeny kormányra ráfér bizonyos szögben, és extra rögzítés is van hozzá ha terepre vinné az ember.


Amúgy meg ha már ennyire olcsójános vagy, akkor legalább a szabadidődet töltsd azzal, hogy akár online, akár személyesen motoros- és esetleg elektronikai szaküzleteket felkeresel. Bár utóbbit nem javaslom, múltkor is a Teréz körúton Pesten a Conradban futottam össze egy motorossal, aki ilyet akart másnapra, mondtam neki, ha választékot akar, motorosbolt, és kérje ki az eladók tanácsát, próbálja fel a motorjára meg telefonjára. Nem is értem, miből gondoltad, hogy pont a gyakorin fogsz erre választ kapni, ennyi ésszel motorozni különösen veszélyes.

szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert a kereséshez! :D
szept. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az igen, köszönöm hogy leírtad a tapasztalataidat a telefontartóról amit használsz és a kérdésre válaszoltál, véletlenül sem kezdtél bele a szokásos toxikus sértegetésbe. :D

Ezt akár mint normális emberi lény is leírhattad volna, hogy ha normálisat akarok, akkor kicsit mélyebben a zsebemben nyúlok, de ha neked ez így jó, akkor szuper! ;)

Plusz egy ilyen kérdés alapján megítélni hogy "mennyi eszem van a motorozáshoz"? Hát gratulálok neked!! :D


Pontosan azért írtam ide ki, mert nincs tapasztalatom a telefontartókkal, ha a neten rákeresek, akkor pedig dobál mindent, 3000től a csillagos égig, pont ezért kértem tapasztalatokat esetleg az olcsóbbakkal és a drágábbakkal kapcsolatban is!


Minden esetre azért köszönöm a válaszod, szép napot neked! :)

szept. 7. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Milyen veszélyes lehet annak motorozni, akinek csak annyi esze van, hogy idejöjjön a gyakorira válaszolni!

Kérdező, ne foglalkozz az ilyen sznob mindentudókkal.

Nekem kétféle tartóm volt a pár ezer forintos kategóriából. Az egyik a tükör csavarjához volt rögzíthető, a másik a kormányra. Mindkettőt a vásárolt motorokkal kaptam, mielőtt megkérdezné a sznob barátunk, hogy miből tankolom a motort.

A tükörhöz rögzíthető egy vízálló tok volt, de nagyon rezonált és ezért alig lehetett látni a telefont. Ilyen:


[link]


A másik rugósan 6 ponton rögzítette a telót és egy plusz gumival lehetett biztosítani. Ez viszonylag stabil volt, de nem tetszett ezért leszedtem. Ehhez hasonló:


[link]


Szóval, ezeket nem ajánlom. Most nincs tartóm de tervezek vanni egyet. Mivel sóher vagyok az Aliexpress-en nézelődök, a Givi-re sajnálom a lóvét. Na meg kell tankolni a pénz, mert a motornak mennie kell, a telefon meg elfér a zsebben :)

szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Pontosan azért írtam ide ki, mert nincs tapasztalatom a telefontartókkal" - én meg pontosan ezért írtam, hogy akinek nincs tapasztalata, az kérdezze meg azt, aki ért hozzá! Pl. egy bolti eladót.
szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fedettet amúgy ne vegyél, mert túlmelegszik se perc alatt a telefon és kikapcsol, illetve gyilkolja az akksi élettartamát.
szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló

Nagyon szépen köszönöm a pozitív hozzáállásod és a válaszod! :)

szept. 7. 20:34
 8/8 anonim válasza:

joyroom jr-zs252


Keress rá a googleval!


Én ilyet vettem, nagyon masszív, fémből van, jól tartja a telefont, nekem bevált.


A #4. válaszoló első linkjében is ott van a listában.

szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!