Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H 2007 1.7 kombi...

Opel Astra H 2007 1.7 kombi cd30 fejegység ha megnyomom a bc gombot csak valami időzítő jön fel hogy lehet a pillanatnyi, és átlag fogyasztást látni? Illetve be lehet valahogy kapcsolni hogy a hangerőt mutassa ha feljebb, lejebb vesszük?

Figyelt kérdés
szept. 8. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen kijelzővel szerelt?
szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Alap, sárga hátterű
szept. 8. 09:37
 3/11 A kérdező kommentje:

Ilyen:


[link]

szept. 8. 09:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan ugyanilyen? Mert sárga hátterűből volt négyféle ezekben az autókban és különböző infókat különböző módon lehet előhozni.


[link]

szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ó értem nemtudom sajnos cd30 fejegységgel szerelt nem MP3 As amit linkeltèl nem nyissa meg
szept. 8. 09:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Betöltötte a középső sorból lessz valamelyik talán a bal oldali
szept. 8. 09:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Viszont az itt láthatók közül hiába nyomom a bc gombot csak a timer jön be a másik 2 nem
szept. 8. 10:05
 8/11 A kérdező kommentje:
szept. 8. 10:05
 9/11 A kérdező kommentje:
szept. 8. 10:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez GID kijelző ha jól látom. Én úgy tudom, hoyg a BC funkcióhoz nincs köze a kijelző fajtájának. Op-commal fel kell programozni. Vagy vegyél egy kínai klónt, fillérekért! Bár ha nem értesz hozzá, akkor azért vigyázz, mert galibát is lehet vele csinálni. Vagy keress valakit, aki egy sörért felprogramozza neked! A Carpass kártya, vagy legalább az autó biztonsági kódja legyen meg, kelleni fog a programozáshoz.

A hanngerőt mutatni szerintem nem fogja. Nekem gyárilag CD70NAVI-m van CID kijelzővel, minden digikális, de a hangerő fokozatot grafikusan nem jeleníti meg. Nem is tudok ilyen opcióról.

szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!