Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor az ország másik részére...

Amikor az ország másik részére mentek, kikerülitek Budapestet az M31-M0 útvonalon, vagy inkább keresztülhaladtok Budapesten?

Figyelt kérdés
Pl. Debrecenből Győrbe

szept. 3. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha már megvettem a matricát az útra egyértelmű, hogy kerülök.
szept. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Éjszaka keresztül megyek.

Nappal kerülök.

szept. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Este 8 és reggel 6 között át lehet menni a városon, még akár az Erzsébet híd fele is időben kb annyi, mint körbe az M0-n, viszont 20-25 km-el rövidebb. Én Fótra járok, ott már 36 km a különbség. Napközben csakis körbe, teherautóval meg egyértelmű, hogy mindig körbe kell menni, a városban tiltás van.
szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Pécsről járok Nyíregyházára. Budapest határába pont reggel 8 körül érkezem. Vissza irányba hazafelé délután 4-5 körül. Mindkét útvonalat próbáltam már. A városon keresztül időben hosszabb, km-ben valamivel rövidebb. Akkor is ha nincsenek nagyobb dugók. Körbe a nulláson km-ben hosszabb, unalmasabb, de nagyrészt lehet folyamatosan haladni. Nagyrészt ezt szoktam választani. De nagyot szerintem egyikkel sem nyersz. Ha meg beáll a Hungárián a masszív dugó, az szopacs lehet.
szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Forgalomtól és korlátozásoktól függ. Én olykor É-D-i irányban szelem át a várost a budai oldalon, ha nincs forgalom és nincs lezárva a rakpart, akkor bőven megéri keresztülmenni. A délutáni dugónál viszont olykor egyértelműen jobb kerülni.
szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:
100%
Napszaktól függ,ha nem tudod épp hogy melyik legyen akkor csak terveztesd meg az utad a telódon a térkép vagy waze vagy amit használsz app és mutatja merre érdemes menned.
szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Én mindig keresztülmegyek. Időben egyforma, távban sokkal rövidebb és ha valami dugó van, városban lefordulhatsz 100 méteren belül, az M0-n meg nem (meg ha le is tudsz, óriási kerülő lesz)
szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Éjszaka és hétvégén bemegyek a városba. Rövidebb, látványosabb, megcsodálom a várost, nem olyan monoton az út. Hétköznap megyek az M0án, de sokszor, pláne reggel, ott is olyan dugókat sz*pok be, hogy csak na.
szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, kikerüljük az M31-el. Kerülő, de jobb.
szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!