Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt olyan a hazánkban amikor...

Volt olyan a hazánkban amikor a Volga M24 autót a Merkúr magánszemélyek részére nem értékesítette csak állami intézményeknek?

Figyelt kérdés

2023. dec. 23. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a volgákat csak a közületek vehették
2023. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan értékesítette de valójában csak nagyinkiemelt magánszemélyek juthattak hozzá
2023. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, de használtan már lehetett az ügyesebbjének......a Röppentyű utcában volt egy telep...még Csajka is volt.
2023. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keveset gyártottak, és drága is lett volna, a (gondolom) magas fogyasztásról nem is beszélve. Amúgy sem volt semmilyen presztízse.
2023. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor volt presztizse .

CSak a nagy emberek mentek ilyennel és ezekre felnéztek az emberek, mert felkellett nézni.

2023. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt, én legalábbis nem estem hanyatt tőlük, bár csak 52 éves vagyok. A többi baromságot nem tudom, honnan szedted. Soha nem kellett felnézni senkire, az egy gondolat, nem cselekvés. Talán Észak-Koreában azt is megpróbálják irányítani, de ilyet szerintem még Rákosi "pajtás" sem kért.
2023. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 1980-as években a MERKUR évente kiadta az "Autóvásárlók kézikönyve" című kiadványt, amiben benne volt az összes aktuálisan kapható típus. Benne volt a Volga GAZ M21 és M24 is.
szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!