Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már nem érdemes klíma nélküli...

Már nem érdemes klíma nélküli autót venni kevés keret esetén se?

Figyelt kérdés

1 millió körüli a keret. Kinéztem egy csupán 60k kilométert futott, megvigyázott Suzuki Ignist: [link]

Nagyon nehezen bírható szerintetek klíma nélkül? Hosszabb utakra kb. 1-2 havonta mennék csak.


szept. 1. 20:25
1 2
 11/19 Koaxk Ábel ***** válasza:
71%

Ne vegyél klíma nélküli autót!


Én ugyan amikor lehet inkább leengedett ablakkal járok, de az ilyen 30+-os nyarak sőt úgy tűnik, hogy az ősz is ilyen lesz, még engem is próbára tesznek. Valószínűleg erre kell majd felkészülni, hogy évről évre egyre durvább nyarak lesznek.


Amúgy az Ignis egy meglepően jó autó, ebből egy nem tekerős ablakos, rádiós, klímás kivitel jó választás lehet!

szept. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
22 éve apám úgy indult használt autót venni, hogy klíma mindenképpen legyen benne. Engem télen a fűtős klíma elbágyít meg néha fejfájást okoz, de nyáron meg hosszabb úton tuti nem mennék nélküle. (Mondjuk mi a hosszabb út, de 1500 km-t tuti nem vezetnék le autópályán klíma nélkül, vagy megsülök, vagy a huzat őrjítene meg és esetleg még egy fülgyulladást is bezsebelnék vele.)
szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát, érdemesnek érdemes, csak már nem olyan nagy a felár, lehúzott ablaknál sokan érzékenyek huzatra.
szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De miért kell új autó? Ha kevés a keret, főleg. Veszel egy kevés km-es többébes autót, rakás pénzed megmarad, amit az új autó állásában is elvesztene, abba meg olcsón is van klíma. Saját tapasztalatból beszélek...
szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, félreértettem, ez már nem új autó. Nagyszerű választás ez az Ignis ennyi km-rel és most ha utólag szereltetsz bele, ráfordítás, de lehetséges, ha annyira újszerű autó, miért hagynád ott...
szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
Én már csak a gyártókat nem értem... Ránk erőszakolnak olyanokat, amiket én nem igénylek, hogy elektromos legyen, mert van kezem a mozgatásához. Ugyanakkor kihagynak fontos dolgokat, amik meg fontosak lennének. Francért kell a csomagtartóajtónak motorral járni, meg az ajtókat motornak behúzni??? Agyrém... Bocs, aki vezetni tud, az be is tud csukni egy ajtót.
szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16.

A tényleg hasznos dolgokat már ellőtték, az már szinte minden autóban megvan. Kell egy sor parasztvakítás, hogy egy csomó autóért el lehessen kérni továbbra is a több pénzt.

szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Klíma nélküli autóm van, kettő is. Az egyik a napi futkosós, a másik a hosszabb távokra járós. Mindegyik öregnek mondható, ettől függetlenül megbízhatóak és nem akarom lecserélni őket míg nem muszáj. De ha most kellene autót vennem, biztosan nem vennék klíma nélkülit. Nyáron, főleg hosszú úton, vagy aki sokat araszolgat városban, bőven megéri a felárat.
szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%
paszmek 2 hónapja 38 fok van árnyékban... szerinted kell klíma, vagy csak úri-muri a gazdag kisf#szuaknak...?
szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!