Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le lehet-e vizsgáztatni egy...

Le lehet-e vizsgáztatni egy 15 személyes kisbuszt(pl.Ford Transit)9 személyesként?B kategóriás jogsim van,viszont szükségem lenne egy olyan buszra,ahol nagy csomagtér van hátul a 9 személy mögött.

Figyelt kérdés
B kategória,vizsga,kisbusz,busz,autó,személyszállítás,9személy,15 személy

szept. 1. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert nemcsak az ülések száma, hanem a jármű mérete, össztömege is számít.
szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De miért nem 9 személyesre vizsgázottat veszel alapból?

Egyébként nyilván lehet, hogy pontosan mennyire akarnak ezzel a művelettel megsz/patni azt csak a helyi NKH-nál tudhatod meg. Be kell menni és a felelőst megkeresni, vele egyeztetni.

Előny, ha már van konkrét kinézett típus és fel vagy készülve műszaki kérdésekkel. Hogyan kell kiszerelni, mi marad utána és azzal mit kell kezdeni, hülye példa, de pl. ha kidobsz 6 ülést, akkor annak a 6nak a bizotnsági öv visszajelzőjét, hogyan lehet szakszerűen kikötni pl. De ott a tachográf is esetleg és még lehetne sorolni.

(Ja és a jó válasz soha nem az, hogy majd ellenállást kell beforrasztani meg hasonlók)

Ja és mindent szakműhely számlával csinálhat csak.

szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet !

Akkor már lehetne egy 40 személyest is 9-re vizsgáztatni.

szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam erre a lehetőségre, mert eddig nem találtam olyan 9 személyest, aminek még plusz nagy csomagtere is van az ülések mögött. De ha tudtok ilyen márkát /típust akkor szívesen veszem a tippeket.
szept. 1. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Bármelyik szalonba beballagsz, előadod mit szeretnél és adnak egy árat rá.
szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!